Publikováno 9. 12. 2016
UFC Do minulosti

Jste připraveni na návrat Rondy? Po VIDEU ve stylu Rockyho budete!

Ronda Rousey
Zdroj: Profimedia

Konec roku se nezadržitelně blíží a s ním společně i očekávaný návrat bývalé největší hvězdy UFC, Rondy Rousey. Po tvrdém KO a první porážce ve své MMA kariéře se stáhla na rok do ústraní. Podle nově vydaného videa je však jejímu jezevčímu životu konec a hodlá svou divizi opět ovládnout!

Tento víkend nabídne opravdu velkou dávku zápasů. Fanoušci se tak soustředí především na sobotní galavečer z New Yorku a poté hned na nedělní přímý přenos UFC 206 z Toronta, který je plný velkých jmen. V takto nabitém programu se ale UFC rozhodlo vypustit do světa jedno video, s úmyslem zasáhnout velký počet diváků. A není tím nic menšího než upoutávka na návrat Rondy Rousey!


Doteď se Ronda na veřejnosti moc neukazovala a kromě jejího vystoupení před UFC 205, kde se setkala se současnou šampionkou Amandou Nunes, se záři reflektorů raději vyhýbala. Nicméně její titulový zápas se blíží a do očekávaného večera zbývají poslední týdny. Je tak na čase připomenout všem fanouškům, jak si Ronda Rousey vede a zda svůj návrat myslí opravdu vážně. Jestli to bere na lehkou váhu posuďte sami z následujícího videa:

 

 

Jak jste mohli vidět, tak Ronda si prochází cestou šampiona a opět využívá svou tvrdou tréninkovou etiku, kterou si vybudovala už při účinkování na olympijských hrách. Jedinou otázkou stále zůstává, jak poslední prohra ovlivnila její psychiku. Rok je dlouhá doba a mohlo se toho mezi tím mnohé udát. A jednou z měn je i držitelka titulu. I přesto, že Ronda prohrála s Holly Holm, tak titul ještě dvakrát změnil svou majitelkou a tou současnou je Amanda Nunes.

 

Amanda je v tomto případě posunuta na druhou kolej, jelikož propagační kampaň je zaměřena jednoznačně na vyzývatelku, což trochu sráží Amandino postavení. Nechme se překvapit, zda slogan „Je zpátky“ se ukáže pravdivým a Ronda se stane opět dominantní šampionkou.

 

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 02:40

   Fotbal: Paris FC - FC Lorient

   02:40

   Házená: Füchse Berlín - THW Kiel

   04:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: Füchse Berlín - THW Kiel

   10:30

   Inside the Octagon: Holloway vs. Poirier 2

 • Nova Sport 2

  • 02:20 02:50

   Natural Track Luge - World Cup Final (Umhausen)

   02:50

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   04:35

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:25

   Natural Track Luge - World Cup Final (Umhausen)

   11:50

   SSC Neapol - Arsenal FC

Celý Program