Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video moc pěkné

Jsme s tebou, Tonny! Fans dojali svým gestem fotbalistu k slzám

Tonny Vilhena
Zdroj: Twitter

Krásné gesto vůči jednomu ze svých oblíbenců předvedli fanoušci Feyenoordu Rotterdam. Tonnyho Vilhenu, který musel k utkání nastoupit i přes velký smutek ze ztráty blízkého člověka, jejich obdivuhodný čin doslova dojal k slzám.

Jednadvacetiletému středopolaři Feyenoordu zemřela koncem října matka. Jeanette se dlouho srdnatě bila s vážnou nemocí, svůj statečný boj ale nakonec prohrála.
 

O víkendu pak rotterdamští fotbalisté poprvé od smrti Tonnyho matky nastoupili na domácím stadionu. Ačkoliv nebylo pro mladého fotbalistu vůbec lehké soustředit se v posledních týdnech na fotbal, k zápasu proti Zwolle nastoupil v základní sestavě. A hned, jakmile vstoupil na trávník, nestačil se divit.
 

Fanoušci totiž dobře věděli, co se Vilhenovi přihodilo, a ukázali obrovské gesto solidarity. Příznivci Feyenoordu rozsvítili tribuny zaplněného stadionu De Kuip tisíci prskavek. Slavný fotbalový stánek zároveň rozezněli sborovým zpěvem známé fotbalové hymny "You´ll never walk alone", což v překladu do češtiny znamená "Nikdy nepůjdeš sám".

 

 

Tonnyho jejich krásný čin dojal k slzám. Na hřišti pak vydržel celých devadesát minut a patřil k oporám domácích, kteří vyhráli 3:0.
 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   NBA 2019

   12:30

   Cape Pioneer Trek

   13:00

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Melbourne Darts Masters

   11:30

   Ligue 1 Preview (2)

   12:00

   UFC Connected (6)

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   14:40

   Cyklomagazín (3)

Celý Program