Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.4. 2018 10:11
výzva zápas o nesmrtelnost

Joshuův box nudil. Všichni viděli, že král jsem já, vzkázal Fury

Anthony Joshua, Joseph Parker a Tyson Fury
Zdroj: Profimedia
Anthony Joshua, Joseph Parker a Tyson Fury

Anthony Joshua už drží čtyři mistrovské pásy těžké váhy. Po souboji s Josephem Parkerem ale vyhlásil další přání. Chce souboj s Deontay Wilderem nebo Tysonem Furym. Také ale čelí kritice za zbabělý box.

Joshua poprvé v kariéře nevyhrál knock-outem a po celou dobu zápasu s Josephem Parkerem bylo cítit, jaký má respekt. Ostře sledovaný zápas nakonec zklamal. Ani jeden z borců nedokázal druhého dostat byť jen do počítání, o pádu na zem ani nemluvě.


Ač byli oba borci aktivní, oběma chyběla odvaha k většímu útoku, který by mohl znamenat předčasný konec.


Přesto to byl Joshua, který díky svým tělesným proporcím vyhrál na body, měl to jednoduše snazší. A také to pak pěkně schytal od Tysona Furyho na instagramu. "Nejlepší může být jen jeden. Jsem pravý král a myslím, že to lidé dnes večer viděli,“ vzkázal Fury Joshuovi.


Částečně kritizoval zbabělé pojetí zápasu, také si ale otevřel vrátka ke vzájemnému souboji s Joshuou, který by mu mohl vynést miliony. „Dál vám žehnám a pamatujte si, že jsem nikdy neodešel!" dodal první přemožitel Vladimira Klička.


Joshua koneckonců ještě v ringu připomněl, že souboj s Furym je možný. "Chci Wildera," řekl okamžitě po vyhlášení. "Nebo Furyho. Dostaňte je do ringu a sundám ho,“ vzkázal.

ram TN.cz