Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 10. 2017
proslov důležitá slova

Joshuovi pomohl k výhře i Zlatan! Co mu řekl před zápasem?

Zlatan Ibrahimovič a Anthony Joshua
Zdroj: Facebook official

Anthony Joshua si o víkendu poradil v desátém kole s Carlosem Takamem a v Cardiffu obhájil své pásy boxerského mistra světa. K úspěchu mu ale dopomohl i fotbalista Zlatan Ibrahimovič. Právě sebevědomý Švéd měl před duelem k Joshuovi zajímavý proslov.

Utkání ukončil předčasně v desátém kole rozhodčí poté, co Takam schytal sérii nepříjemných úderů. Rozhodnutí se sice poraženému boxerovi a divákům v hledišti příliš nelíbilo, ale nic na něm už nezměnili.
 

 Na to, jak si povede mistr světa, se přišla podívat řada slavných osobností včetně těch sportovních. Nechyběl třeba útočník Manchesteru United Zlatan Ibrahimovič.
 

Právě švédský fotbalista, který by mohl o sebevědomí přednášet na vysoké škole, poskytl před soubojem s Takamem jednu lekci z tohoto předmětu i Joshuovi.
 

O tom, co si od něj vyslechl, promluvil po zápase samotný boxer. "Zlatan miluje box a má skvělé myšlení. Vyčítal mi slova, která jsem řekl po souboji s Kličkem. Říkal jsem, že nejsem perfektní, ale pokouším se pro to udělat vše. Zlatan mi řekl, že ne, že musím říkat, že jsem perfektní a o nic se nesnažím," popsal setkání s fotbalistou v šatně.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Diváci v Cardiffu viděli skvělý zápas. Joshua vyhrál v 10. kole!


 

msl TN.cz