Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 8. 2017
Box Nevěra

Joshua leze za manželkou svého rivala. V Anglii je z toho poprask!

Amir Khan a Anthony Joshua
Zdroj: Profimedia
Amir Khan a Anthony Joshua

V Anglii je o poprask postaráno. Dva nesmiřitelní boxeři Anthony Joshua a Amir Khan spolu teď totiž soupeří mimo ring. A důvod? Ten je velmi prostý, je v tom ženská. Konkrétně Amirova manželka, která měla svého partnera podvést právě s Joshuou.

Anthony Joshua je světovým šampionem v těžké váze. Stal se jím poté, co porazil Vladimira Klička. I když za to inkasoval v přepočtu 470 milionů korun, znovu neprojevil žádné hvězdné manýry. Skromně se vrátil do bytu ke své mamince a zbytečně ani dál nerozhazoval. Každý ho měl o to víc radši. Jenže teď si to Joshua u mnohých pěkně pokazil.

 

 

V Anglii se v posledních hodinách totiž nemluví o nikom jiném, než o něm. Jenže jméno Anthony Joshua není skloňováno v dobrých souvislostech. Boxer měl totiž chodit za ženou jeho velkého rivala Amira Khana. Všechno při tom začala veřejná konverzace na twitteru. S manželkou jsme se rozhodli, že se rozejdeme. Já jsem momentálně v Dubaji, přeju jí vše nejlepší," napsal Khan.

 

Tweet
Zdroj: Twitter

 

Pak to už celé nabralo rychlý spád. "Opustila jsi moji rodinu a kamarády pro tohohle? Dalšího boxera? Musím to zveřejnit. Chci rozvod a Joshua si může vzít to, co z té zlatokopky zůstalo," pokračoval Khan, který tím tak odkryl i důvod.

 

Manželka Amira Khana
Zdroj: profimedia.cz Manželka Amira Khana

 

Nádherná Faryal se však ohradila. Prý žádná zlatokopka není a sama měla platit většinu rodinných účtů. Na to má prý tolik důkazů, že by svého zatím stále manželka Amira mohla zničit. Faryal však v žádné ze svých odpovědí nepopřela, že měla s Joshuou milostný poměr.

 

Až se proti sobě někdy zase Joshua s Khanem postaví, bude to velký boj. Jejich rivalita tím ještě vzrostla a jak to celé v milostném trojúhelníku dopadne, to je otázka. V Anglii se tím každopádně baví, o to víc, že to manželé řeší veřejně.

lju TN.cz