Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

box boxerská superakce

Joshua a Wilder se dohodli: Zápas gigantů se uskuteční na podzim!

Deontay Wilder a Anthony Joshua
Zdroj: Profimedia
Deontay Wilder a Anthony Joshua

Souboj Joshuy s Wilderem bude! Obě dvě strany se dohodly na zápase, který možná překoná všechny dosavadní boxerské souboje. Proti sobě stanou dva neporažení borci těžkých vah a zároveň jednička a dvojka světového žebříčku!

„Souhlasil jsme se zápasem s Joshuou ve Velké Británii. Pokud chce boxovat doma, je míč na jeho straně,“ napsal americký ranař na svůj twitterový účet.


Termín souboje ještě není přesně stanovený, obě dvě strany se ale shodly na tom, že duel se uskuteční na podzim letošního roku ve Velké Británii a to tak, aby nekolidoval s odvetou zápasu mezi Gennadijem Golvkinem a Canelem Alvarezem.


„Nabídli jsme Joshuovi 50 milionů dolarů, ale odmítl. Pak přišli oni za námi s daleko, ale daleko nižší nabídkou pro Deontaye, kterou navíc snižuje dějiště zápasu v Evropě. Ale řekli jsme ANO. Důvod je investice. Deontay chce boxovat pro fanoušky a chce dokázat, že je v supertěžké váze šampionem. I když jsme očekávali lepší nabídku, kývli jsme na ní,
“ sdělil Wilderův kouč Jay Deas.


Deontay Wilder má za sebou 40 zápasů a ani jednou v profiringu neprohrál. Poslední duel s Luisem Ortizem navíc připomínal opravdu souboj z ulice, kde oba boxeři předvedli boj bez zábran. To Joshua má bilanci 21-0, jeho poslední zápas s Josephem Parkerem byl ale velkou nudou.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   NBA 2019

   12:30

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Melbourne Darts Masters

   11:30

   Ligue 1 Preview (2)

   12:00

   UFC Connected (6)

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   14:40

   Cyklomagazín (3)

Celý Program