Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 1. 2019
Fotbal Vytoužený odchod

Josef Šural se dočkal a opouští Spartu. Hrát bude za Alanyaspor!

Josef Šural
Zdroj: Profimedia
Josef Šural

Před několika dny přiznal sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický, že se klub nedomluvil na nové smlouvě s Josefem Šuralem. Bývalý kapitán klubu z Letné už neměl o pokračování ve Spartě zájem. Nyní se dočkal a po třech letech mužstvo opouští. Čeká ho nové angažmá v tureckém Alanyasporu.

Turecký klub o angažování Josefa Šurala už informoval na sociálních sítích. "Během soboty Pepa absolvoval zdravotní prohlídku a pak náročná jednání na klubu. Nakonec dopadla ke spokojenost všech stran. Počítá se s tím, že již v prvním ligovém utkání příští neděli bude k dispozici," řekl pro Sport.cz hráčův agent David Zíka.

 

 

Šural, který na Letné nosil i kapitánskou pásku, už neměl o pokračování v dresu Sparty zájem. To nedávno potvrdil sportovní ředitel klubu Tomáš Rosický. "Situace je složitá. My jsme se během roku nedokázali s Pepou domluvit na nové smlouvě. Nebylo by fér, abychom svalovali v tomto ohledu vinu jen na Pepu, má v tom velký podíl i klub," vysvětlil tehdy novinářům Rosický.

 

 

Josef Šural přišel do Sparty v roce 2016 z Liberce. Podle serveru iSport.cz má Alanyaspor zaplatit Spartě 160 tisíc eur, což jsou v přepočtu 4 miliony korun. Někdejší útočník Zbrojovky Brno a Liberce se v Turecku upsal na rok a půl.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:20 16:55

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   20:50

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 16:00 16:50

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   19:05

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   19:35

   NBA – akce měsíce

   19:40

   Magazín NBA Action (29)

Celý Program