Fotbal Vytoužený odchod

Josef Šural se dočkal a opouští Spartu. Hrát bude za Alanyaspor!

Josef Šural
Zdroj: Profimedia
Josef Šural

Před několika dny přiznal sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický, že se klub nedomluvil na nové smlouvě s Josefem Šuralem. Bývalý kapitán klubu z Letné už neměl o pokračování ve Spartě zájem. Nyní se dočkal a po třech letech mužstvo opouští. Čeká ho nové angažmá v tureckém Alanyasporu.

Turecký klub o angažování Josefa Šurala už informoval na sociálních sítích. "Během soboty Pepa absolvoval zdravotní prohlídku a pak náročná jednání na klubu. Nakonec dopadla ke spokojenost všech stran. Počítá se s tím, že již v prvním ligovém utkání příští neděli bude k dispozici," řekl pro Sport.cz hráčův agent David Zíka.

 

 

Šural, který na Letné nosil i kapitánskou pásku, už neměl o pokračování v dresu Sparty zájem. To nedávno potvrdil sportovní ředitel klubu Tomáš Rosický. "Situace je složitá. My jsme se během roku nedokázali s Pepou domluvit na nové smlouvě. Nebylo by fér, abychom svalovali v tomto ohledu vinu jen na Pepu, má v tom velký podíl i klub," vysvětlil tehdy novinářům Rosický.

 

 

Josef Šural přišel do Sparty v roce 2016 z Liberce. Podle serveru iSport.cz má Alanyaspor zaplatit Spartě 160 tisíc eur, což jsou v přepočtu 4 miliony korun. Někdejší útočník Zbrojovky Brno a Liberce se v Turecku upsal na rok a půl.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program