Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 2. 2018
první liga nikam neutečou

Jízda v Plzni pokračuje: Další dva roky pro Limberského i Petrželu!

David Limberský a Milan Petržela
Zdroj: Profimedia
David Limberský a Milan Petržela

David Limberský s Milanem Petrželou prodloužili smlouvy s Viktorií Plzeň. Oba patří mezi klubové ikony a v červenomodrém dresu zažili největší úspěchy. S plzeňskou Viktorií navíc spojují i svou nejbližší budoucnost. Oba prodloužili ve Štruncových sadech smlouvu o další dva roky.

Pod trenérem Pavlem Vrbou opět ožili a během podzimní jízdy Viktorie patřili k nejlepším hráčům. Nyní, na soustředění ve španělském Benidormu, tak došlo k dohodě o prodloužení stávajících kontraktů, které končily oběma hráčům po sezoně. „Jednání samozřejmě probíhala již delší dobu, nyní jsme vše definitivně stvrdili podpisem. Jsem rád, že Milan i David nadále budou oblékat dres Viktorie, který mají přirostlý k srdci. A je to určitě dobrá zpráva i pro naše fanoušky,“ komentuje dohodu generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Oběma hráčům je čtyřiatřicet let, přesto tvrdím, že věk nehraje zásadní roli. Pro nás je důležité, jaké výkony odvádí na hřišti a zde dlouhodobě prokazují nezpochybnitelnou kvalitu. Oběma přeju hlavně pevné zdraví a aby se jim i celému týmu dařilo,“ dodal Šádek.

„Podpis je jen formalita, o budoucnosti jsme se bavili již delší dobu a upřímně jsem si nedovedl moc představit, že bych z Viktorie měl odejít. Je to klub mého srdce a věřím, že společně můžeme zažít další krásné vítězné chvíle,“ řekl David Limberský.

„Cítím to úplně stejně jako David. Ve Viktorce jsem doma, cítím se zde dobře, máme nejlepší fanoušky. Jsem rád, že mi klub vyjádřil důvěru a já mu to chci vrátit výkony na hřišti. Po fyzické stránce se cítím skvěle, máme za sebou poctivou tvrdou přípravu a věřím, že to na jaře zúročíme,“ doplnil Milan Petržela.

ram TN.cz