Aktualizováno 22.11. 2016 13:09
ufc to se povedlo

Jít bez oka do zápasu? Šíleného „Cowboye“ z karty nic nevyřadí!

Donald Cerrone
Zdroj: Instagram

UFC má určité zápasníky ve větší oblibě. Jsou jimi především ti, kteří jsou schopni na poslední chvíli naskočit do zápasu a zachránit tak plánovaný galavečer. A tím největším přeborníkem v této oblasti je bez pochyb Donald „Cowboy“ Cerrone. Ovšem co se stane, když Donald přijde dva týdny před zápasem o pravé oko? Jeho vyjádření bere dech.

Donald zažívá nyní opravdu smolné období. Nejdříve měl nastoupit ke snovému zápasu všech fanoušků UFC, proti Robbiemu Lawlerovi na gigantickém UFC 205. Brzy po ohlášení se Robbie zranil a jako náhrada zaskočil Kelvin Gastelum. Ani z nového protivníka ale Cowboy radost mít nemohl. V den vážení se Kelvin omluvil a na váhu vůbec nenastoupil, tím pádem byl zápas tedy zrušen. Po prošvihlém debutu v New Yorku má nyní Cowboy nastoupit proti veteránovi Mattu Brownovi na UFC 206. Není však po dnešním dni i tento zápas zrušen?
 

V pondělí večer se objevil na Donaldově instagramovém profilu hrozivý příspěvek. Na něm je pravá strana Cowboyova obličeje k nepoznání a především to vypadá, že přišel o oko. V příspěvku celou situaci vysvětluje následovně: „Předtím než média řeknou, co se stalo, tak vám chci dát vědět, že k zápasu 10. prosince nastoupím. Všechno je v pořádku, po hodinách strávených v nemocnici se doktorům podařilo zachránit mé oko a po pár týdnech léčení, by mělo být vše úplně v pořádku. Uvidíme se tedy v Torontu.“

Celý příspěvek je však ze strany Donalda velmi dobře promyšlený vtípek, jak vystrašit všechny fanoušky. S takto vážným zraněním by samozřejmě za dva týdny k zápasu nastoupit nemohl. Celou věc mají na svědomí maskéři jednoho televizního seriálu, na kterém Donald od listopadu spolupracuje. A musíme uznat, že odvedli opravdu skvělou práci, jelikož hned pod příspěvkem se stovky fanoušků zhrozily nad tím, co milovník adrenalinových sportů provedl tentokrát.

Lukáš Zduba TN.cz