ukončení soupeře

Jimmy Crute hodil soupeře jako pytel brambor. Pak mu málem urval ruku

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 23. 2. 2020
Téma:
UFC

UFC potřetí zavítalo na Nový Zéland. Na galavečeru Fight Night 168 před vyvrcholením Felder vs. Hooker diváky navnadila dvě ukončení před limitem. Obě proběhla už v prvním kole. Marcos Rogerío de Lima ukončil domácího Sosoliho, ale vzápětí mladičký Jimmy Crute doručil novozélandským divákům odplatu. Polského zápasníka Michala Oleksiejczuka upáčil v prvním kole.

Dvě ukončení v pěti zápasech. Novozélandské diváky zvedl před hlavním duelem nejmladší zápasník večera. Třiadvacetiletý Jimmy Crute (11-1) se vrátil na vítěznou vlnu, když v prvním kole dominantním výkonem přejel Michala Oleksiejczuka (14-3-1NC).
 

Celý zápas dominoval, držel si pozici na zádech soupeře a kontroloval dění v kleci. Pak devadesátičtyř kilového soka znovu hodil na zem a nasadil techniku „Kimura“, kterou Polák rychle odklepal. Za svou dominanci si Crute odnesl ocenění výkon večera a milionový bonus.

V druhém zápase hlavní karty nastoupily dvě těžké váhy Marcos Rogério de Lima (17-6-1) a Ben Sosoli (7-3-2NC). Brazilec na nic nečekal a už v prvním kole dobře kontroval na výpad soupeře. Trefil tři těžkopádné háky a Novozélanďan se skácel na zem.

Marcos de Lima uzemnil Bena Sosoliho:

Na hlavní kartě UFC galavečeru v hlavním městě Aucklandu se představili čtyři domácí zápasníci. Brad Riddel (8-1-) dokázal po třech kolech zvítězit nad Magomedem Mustafaevem (14-3), Ben Sosoli (7-3-2NC) podlehl v prvním kole de Limovi (17-6-1). Bilanci domácích zápasníků vylepšil Crute, když ukončil polského vyzyvatele. A na jeho výkon navázal Dan Hooker, který po pětadvacetiminutové bitvě urval rozhodnutím vítězství pro svůj roh.


 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Šachtar Doněck - VfL Wolfsburg

   00:15 02:05
   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   04:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   04:35

   NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames

   08:55

   Sportovní noviny

   09:00

   MotoGP - VC České republiky (trénink Moto3)

 • Nova Sport 2

  • NHL: St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

   00:35 03:05
   03:05

   NBA: Houston Rockets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   09:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   10:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

   11:45

   Běhej lesy - Brdy

Celý program