Tipsport liga

Jihočeši uhráli proti Hradci čestnou remízu. Na turnaji ale i tak končí

Prvním týmem, který se loučí se zimním fotbalovým turnajem - Tipsport ligou, je Táborsko. Jihočeši se výhry ani na třetí pokus sice nedočkali, i tak jim remíza s lídrem druhé ligy Hradcem Králové může zvednout sebevědomí.

Táborsko má po návratu do druhé ligy další sestupové trable a s osmi body přezimovalo na předposledním místě. To Hradec celou soutěž vede a touží proklouznout zpátky mezi elitu.

Od druhé minuty ale po gólu Zezuly prohrával. Možná i proto, že oproti zápasu s Plzní kouč Frťala vyměnil v základu hned 8 hráčů.

"Je to taková první zkušenost pro některé hráče s dospělým fotbalem a je to pro ně opravdu rychlejší, agresivnější," hodnotí turnaj tréner Hradce Zdenko Frťala.

Votroci nakonec cestu ke gólu třináct minut před koncem našli. Skóroval Baďura a duel skončil 1:1. Chrudim pak porazila béčko Slavie 3:2.