vážná situace

Ježíši zachraň Itálii! McGregor vyměnil trash-talk za modlitby

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor
Jiří Průša
Jiří Průša
22.3. 2020 21:01
Téma:
MMA

Situace ohledně koronaviru, který se šíří celým světem je den ode dne vážnější. To si uvědomuje i elitní bojovník MMA Conor McGregor. Ir s přezdívkou The Notorious je hvězdou oragnizace UFC, ale v takto vážných chvílích jde veškerá bojová agrese stranou a drsňák se modlí za Itálii, která momentálně trpí nejvíce.

Conor McGregor je známý jako skvělý MMA bojovník především díky své úderné levačce, ale proslavil se též svými průšvihy, kvůli kterým už zjistil jak to vypadá ve vazbě zevnitř.


Ale i takový drsňák a průšvihář, jakým McGregor bezesporu je, si uvědomuje vážnost situace, kterou způsobuje nový typ koronaviru COVID-19. Na sociálních sítích proto sdílel příspěvek, ve kterém dal najevo svůj soucit s trpící Itálií.
 

"Nemohu přestat myslet na Itálii. Denně se modlím za tento skvělý národ, který světu přinesl takové báječné věci. Od lidí a jejich kultury až po architekturu a design. Jejich styl! Jejich kuchyně! Jejich umění! A tento seznam pokračuje dál a dál," politoval drsný bojovník zemi, která hlásí v současnosti největší počet nakažených koronavirem na světě."Pane Ježíši, prosím zachraň Itálii a její lid dnes i každý další den," pomodlil se McGregor na závěr za trpící Itálii. Conorovo Irsko je na tom o poznání lépe oproti Itálii. Ta má již takřka 60 tisíc nakažených, zatímco Irsko jich nemá ani tisíc.

McGregor více než rok nezápasil a do klece se vrátil letos v lednu. Jeho souboj s Donaldem Cerronem trval pouhých 40 sekund, po kterých rozhodčí ukončil zápas a Ir vyhrál technickým KO. Kdy se dočká McGregor dalšího zápasu zatím není jasné, jelikož organizace UFC je stejně jako ostatní sportovní soutěže dočasně pozastavená.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - New England Revolution

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: RC Lens - FC Nantes

   12:50

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace 1

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Anglie - Irsko

   09:00 10:45
   10:45

   Draft NBA 2020

   11:05

   King of the Court - Men

   11:30

   Engadin Wind - Documentary

   12:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   12:50

   NBA - akce měsíce

Celý program