Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.9. 2015 13:49
video hororové zranění

JEN PRO OTRLÉ: Mladíkovi z United přepůlili nohu!

Zdroj: Twitter

Podobné momenty vidíme na fotbalových hřišti velmi neradi. Talentovaný obránce Manchesteru United Luke Shaw stihl z úterního zápasu Ligy mistrů na půdě PSV Eindhoven odehrát jen patnáct minut. Pak to přišlo. Po souboji s protihráčem utrpěl dvojitou zlomeninu pravé nohy!

Situace přitom nevypadala nikterak hrůzostrašně. Moreno sice vytasil proti pronikajícímu soupeři ostrý skluz, ale jako první zasáhl míč, proto sudí Rizzoli nechal pokračovat ve hře. O chvíli později ale stejně musel zapískat.
 


Shaw se totiž s řevem skácel k zemi a okamžitě se chytil za pravou nohu. V tu chvíli bylo jasné, že je zle! A také bylo. Na hrací plochu rychle naběhl lékařský tým United, který jednadvacetiletého hráče ošetřoval dlouhých osm minut. Poté s kyslíkovou maskou opustil hřiště na nosítkách.


A diagnóza? Dvojitá zlomenina! "Je to smutné pro něj, ale také pro celý náš tým. Byl v šatně s kyslíkovou maskou a plakal," prozradil kouč United Louis Van Gaal.


17

GALERIE: Hrůzné zranění Shawa z Manchesteru United

Zdroj: profimedia.cz

Hrůzné zranění Shawa z Manchesteru United - 4

Hodnocení:


Moreno po zápase odmítl, že by šel do souboje s cílem Shawa trefit. "Je mi ho líto. Cítím se opravdu špatně, protože vím, jaké to je. Něco podobného se mi stalo během světového šampionátu proti Nizozemsku," připomněl svou zlomeninu holenní kosti. "Chci mu popřát vše nejlepší, ale raději bych byl, kdyby se to nestalo," dodal mexický obránce.


Podle první informací bude Shaw mimo asi půl roku. Prostřednictvím sociální sítě ale vzkázal, že udělá všechno pro to, aby se na hřiště vrátil co nejrychleji. "Díky všem za vzkazy. Slovy nemůžu popsat, jak vykuchaný jsem. Moje cesta k uzdravení právě začíná a vrátím se ještě silnější," napsal na twitteru.

 


Pro United celkově nešlo o zrovna vydařený večer. Kromě zranění svého obránce se totiž museli vyrovnat i s porážkou 1:2.
 

pha TN.cz