Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nhl přímý přenos

Jeden září, druhý se trápí. Jágr vs. Crosby na NOVA Sport 1!

Je to velký rozdíl. Nejstarší hráč hokejové NHL Jaromír Jágr má vynikající vstup do nové sezony. Třiačtyřicetiletý útočník Floridy nasbíral už sedm kanadských bod. To největší hvězdě zámořské soutěže Sidneymu Crosbymu se vůbec nedaří a v prvních pěti duelech Pittsburghu ani ani jednou nebodoval. Dnes v noci se jejich týmy potkají a bude to velký souboj!

Trenér pittsburghských "Tučňáků" Mike Johnston před vzájemným soubojem pravděpodobně zaměřil svou strategii speciálně na to, jak zastavit hráče, kterému bude za pár měsíců už 44 let. Jágr vlétl do sezony jako uragán, což sedm bodů v pěti zápasech jasně dokazuje.


"Když to tam padá, tak to tam padá, bez ohledu na to, co děláte. To jsem se za těch 25 let tady naučil. Teď to tam padá, tak prostě zkouším střílet," nechal se slyšet Jágr.

Jaromír Jágr
Zdroj: NHL media


Ještě z jednoho důvodu se bude kouč Pittsburghu zaměřovat na legendárního útočníka s číslem 68 na zádech. Možná z jeho stylu odečte něco, co by pomohlo jeho vlastní hvězdě.
 


Kapitán Penguins Sidney Crosby je totiž po pěti zápasech stále bez bodu. Sám góly nedává a spoluhráči zahazují příležitosti, které jim hvězdný Kanaďan připraví.


"Šance si vytváříme, to je důležité. Umíme dostat soupeře pod tlak, takže by nám to tam mělo brzo začít i padat," věří osmadvacetiletý útočník, který dokázal bodování slavné soutěže už dvakrát vyhrát.

Sidney Crosby
Zdroj: profimedia.cz Sidney Crosby


Navíc v každé z deseti odehraných sezon měl víc než bod na utkání a i proto patří k nejlépe placeným hráčům v NHL. A teď ta velká tlustá nula. V průměru bere za zápas přes 146 tisíc dolarů, tedy téměř tři a půl milionu korun. Majitele tak každá zahozená šance bolí o to víc.
 


Pikantní zápas Pittsburghu s Floridou sledujte od 1:05 v přímém přenosu na NOVA Sport 1!
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:00 18:20

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

   20:45

   RunTour – Liberec

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program