Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2019 16:18
Fotbal Děsivý scénář

Je vězněm a rukojmím! Brzy bude v žaláři, tvrdí matka o hvězdě PSG

Adrien Rabiot
Zdroj: Profimedia
Adrien Rabiot

Neblahé období ve své fotbalové kariéře zrovna prožívá Adrien Rabiot. Třiadvacetiletý Francouz hraje za Paris St. Germain, kde mu však pšenka příliš nekvete. V největším francouzském klubu totiž odmítl prodloužit kontrakt, který mu vyprší na konci června. Klub se tak rozhodl, že hráče potrestá, a proto od poloviny prosince nenastoupil ani do jednoho zápasu, což nelibě nese jak on, tak i jeho matka a současně agentka Veronika.

Rabiot je odchovancem klubu. Reprezentantem Francie. Jedním z nejnadějnějším středních záložníků na světě. Jenže už více než tři měsíce nenastoupil k jedinému utkání! A to je u fotbalistů velký problém.

V rozhovoru pro francouzská média se o nepříjemné situaci svého syna rozpovídala matka a zároveň agentka Veronika. „Adrien je vězeň! Klubem je držen jako rukojmí. Brzy bude o suchém chlebu, vodě a skončí v žaláři. Tohle prostředí je kruté.“

„Fotbalista existuje, když hraje a ne když vysedává na lavičce. Adrien nehrál od prosince a nejspíš nebude hrát až do června,“ dodala.

Důvodem, proč Rabiot neodehrál v novém kalendářním roce ani minutu, je, že odmítl prodloužit kontrakt končící 30. června. Také ale strávil večer, kdy jeho spoluhráči hráli odvetu osmifinále Ligy mistrů proti Manchesteru United, v nočním klubu.

A aby toho nebylo málo, francouzský středopolař na sociálních sítích také „lajkl“ video svého bývalého spoluhráče z reprezentace Patrice Evry, který oslavuje postup Rudých ďáblů.

„PSG se chce starat i o Adrienův soukromý život. Chtějí, aby v pyžamu sledoval zápas a v jedenáct aby šel spát. Tak moc se o něj starají a to ho přitom ani nechtějí!“ vysvětluje svůj postoj jeho matka. Přešlapu s „lajknutím“ videa si je ale sama vědoma. „Už mohu potvrdit, že jsme Adrienovi řekli, že ´lajkl´ špatné video,“ uvedla.

Jasněji by v případu Rabiot mohlo být příští týden, kdy se chystá schůzka vedení klubu s hráčem i jeho matkou. Není tajemstvím, že o služby nadaného fotbalisty mají zájem evropské velkokluby. Zejména pak Manchester United nebo Chelsea.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:55 20:40

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

   20:40

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (5)

   21:05

   Večerní Sportovní noviny

   21:10

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 • Nova Sport 2

  • 20:05 23:30

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

   00:00

   Ligue 1 Highlights (33)

   01:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   01:30

   Natural Track Luge - World Championship

   02:05

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

Celý Program