Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Děsivý scénář

Je vězněm a rukojmím! Brzy bude v žaláři, tvrdí matka o hvězdě PSG

Adrien Rabiot
Zdroj: Profimedia
Adrien Rabiot

Neblahé období ve své fotbalové kariéře zrovna prožívá Adrien Rabiot. Třiadvacetiletý Francouz hraje za Paris St. Germain, kde mu však pšenka příliš nekvete. V největším francouzském klubu totiž odmítl prodloužit kontrakt, který mu vyprší na konci června. Klub se tak rozhodl, že hráče potrestá, a proto od poloviny prosince nenastoupil ani do jednoho zápasu, což nelibě nese jak on, tak i jeho matka a současně agentka Veronika.

Rabiot je odchovancem klubu. Reprezentantem Francie. Jedním z nejnadějnějším středních záložníků na světě. Jenže už více než tři měsíce nenastoupil k jedinému utkání! A to je u fotbalistů velký problém.

V rozhovoru pro francouzská média se o nepříjemné situaci svého syna rozpovídala matka a zároveň agentka Veronika. „Adrien je vězeň! Klubem je držen jako rukojmí. Brzy bude o suchém chlebu, vodě a skončí v žaláři. Tohle prostředí je kruté.“

„Fotbalista existuje, když hraje a ne když vysedává na lavičce. Adrien nehrál od prosince a nejspíš nebude hrát až do června,“ dodala.

Důvodem, proč Rabiot neodehrál v novém kalendářním roce ani minutu, je, že odmítl prodloužit kontrakt končící 30. června. Také ale strávil večer, kdy jeho spoluhráči hráli odvetu osmifinále Ligy mistrů proti Manchesteru United, v nočním klubu.

A aby toho nebylo málo, francouzský středopolař na sociálních sítích také „lajkl“ video svého bývalého spoluhráče z reprezentace Patrice Evry, který oslavuje postup Rudých ďáblů.

„PSG se chce starat i o Adrienův soukromý život. Chtějí, aby v pyžamu sledoval zápas a v jedenáct aby šel spát. Tak moc se o něj starají a to ho přitom ani nechtějí!“ vysvětluje svůj postoj jeho matka. Přešlapu s „lajknutím“ videa si je ale sama vědoma. „Už mohu potvrdit, že jsme Adrienovi řekli, že ´lajkl´ špatné video,“ uvedla.

Jasněji by v případu Rabiot mohlo být příští týden, kdy se chystá schůzka vedení klubu s hráčem i jeho matkou. Není tajemstvím, že o služby nadaného fotbalisty mají zájem evropské velkokluby. Zejména pak Manchester United nebo Chelsea.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program