Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 11. 2018
serie a to by byla síla

Je tu hvězdný Wengerův návrat? Zřejmě znovu povede velkoklub!

Arsene Wenger
Zdroj: Profimedia
Arsene Wenger

Arsene Wenger je sice po svém konci v Arsenalu bez práce, ale nedávno naznačil, že už by se zase rád vrátil na trenérské křeslo. A podle zdrojů webu France Football není vůbec vyloučené jeho angažmá v AC Milán!

V nedávném rozhovoru pro Sky Sports , Arsene Wenger neskrýval, že se mu stýská. A také naznačil, že plánuje návrat. "Na začátku příštího roku někde budu, ale ještě nevím kde," naznačil 69letý Francouz. „Dobře jsem odpočíval. Viděl jsem spoustu fotbalu a chybí mi to,“ dodal.


Občas se jeho jméno skloňovalo s velkokluby, jakými jsou Bayern Mnichov, Real Madrid nebo Fenerbahce a dokonce se spekulovalo i o tom, že by mohl posílit realizační tým PSG.

Arsene Wenger
Zdroj: Profimedia Arsene Wenger

Jenže zdá se, že Wengerovy kroky povedou spíš na jih. V krizi je AC Milán a stávající trenér Gennaro Gattuso už je pomalu smířený s odchodem.


Nitky k Wengerovi vedou podle France Footballu přes Paula a Gordona Singerovy. Dvojice milionářů spravuje fond, který se podílí na chodu AC Milán a má zájmy i ve francouzském Lille.
Singerovi tráví spoustu času v Londýně a jsou fanoušky Arsenalu.


A podle zákulisních zdrojů už je Wengerův příchod na San Siro už domluvený. Takže by francouzský kouč nyní měl šprtat italštinu.

ram TN.cz