Publikováno 17. 5. 2018
překvapivý zvrat návrat domů

Konec kariéry? Tenhle palác Hossa prodává! GALERIE UVNITŘ

Marián Hossa
Zdroj: profimedia.cz

Špatné zprávy. Slovenský útočník Marián Hossa, který bojuje se vzácnou alergií na hokejovou výstroj, to nejspíš vzdává. Podle informací Šport 24 prodává svůj luxusní byt v Chicagu a vrací se s rodinou domů na Slovensko. Podívejte se, jaký palác je tak náhle k mání.

Bude tomu už rok, co vyšly na povrch informace o Hossově zdravotním stavu a od té doby se nic nezměnilo. Devětatřicetiletý útočník Chicaga by sice na NHL stále měl, záludná alergie mu však hrát nedovoluje.

Proto vynechal celou letošní sezónu a teď to vypadá, že jeho časy navždy končí. "S Chicagem zůstávám v kontaktu, jsou tam různé nápady. Spíš je ale pravděpodobné, že už hrát nebudu," prozradil Hossa Športu24.


Bývalý slovenský reprezentant tak už prodává svůj luxusní apartmán v Chicagu, ve kterém žil od roku 2010. Nejde ale o jen tak obyčejný příbytek! Podle Chicago Tribune má totiž 371 metrů čtverečních. Rodina Hossových tak posledních osm let využívala tři ložnice, tři koupelny, parní saunu, šatnu a dvě velké terasy s výhledem na město.  Tento palác Hossa prodává za 4,5 milionu dolarů, což je v přepočtu přibližně 97,5 milionu Kč.

Ceny nemovitostí stále rostou a toho si je vědom i hokejový útočník. Zatímco v roce 2010 koupil byt za 2,35 milionu dolarů (51 mil. Kč), teď ho nabízí téměř za dvojnásobek. Podívejte se do galerie, jestli Hossovi nasadili tuto cenu právem.
 

15

GALERIE: Luxusní byt Mariána Hossy

Zdroj: CHICAGO HOME PHOTOS

Luxusní byt Mariána Hossy

Hodnocení:


Hlavním důvodem ke stěhování je prý ale jeho dcera, která v letošním roce půjde poprvé do školy: "Museli jsme kvůli dceři udělat závažné rozhodnutí, a tak se přestěhujeme zpátky na Slovensko," řekl Hossa, který ve slovenské nejvyšší soutěži nastupoval naposledy v roce 2005.

nce TN.cz