neskrývaná kritika

Je to žumpa a ostuda! Poznar se pustil do sudího Matějčka

Tomáš Poznar v živelné debatě s rozhodčími
Zdroj: Profimedia
Tomáš Poznar v živelné debatě s rozhodčími
Téma:

Tomáše Poznara pořádně rozlítilo, jakým způsobem řídil sudí Milan Matějček zápas Zlína proti Pardubicím. Především se mu nelíbila odpískaná penalta, kterou rozhodčí nařídil za lehké zatahání za dres pardubického Pavla Černého, který se následně skácel k zemi. Zlínskému kapitánovi se také vůbec nelíbí Matějčkova minulost.

Běžela dvanáctá minuta utkání. Hostující Pardubice zahrávaly rohový kop, který se podařil Zlínu v pohodě ubránit. Martin Cedidla sice lehce zatahal Pavla Černého za dres, ale ne tak moc, aby musel v podání pardubického hráče následovat tak okatý pád. Zřejmě si to i sám uvědomil a penaltu nevyžadoval. I přesto, že ani nikdo z pardubických nereklamoval porušení pravidel, kopal se po konzultaci s videorozhodčím pokutový kop.

 

Ačkoliv Zlín nakonec prohrál 0:4, mohl tento moment výrazně ovlivnit průběh utkání. K celému incidentu se na sociálních sítích vyjádřil i sám Poznar. "S penaltou nesouhlasím i po zhlédnutí videa, protože takhle si to vytáhnout z VARu, kdy tam Pavel Černý teatrálně spadne, ale zde absolutně platí 'obhájí si to,'“ vyjádřil se kapitán po zápase.

Poznar má ale hlavně problém se sudím Milanem Matějčkem obecně, nelíbí se mu jeho minulost. "Že mě pan Matějček nazve bláznem, mi vůbec nevadí a nezlobím se na něj. Vadí mi, že tento člověk je zase na scéně. Jak je to možné? Říká, že se mu zmiňovaný barážový zápas před rokem nepovedl?,“ naráží Poznar na utkání Jihlavy proti Karviné, kdy Matějček chybně neudělil slezskému týmu hned dvě červené karty.

"Ho*** nepovedl, zcela vědomě to utkání ovlivnil! Podívejte se na celý zápas, co tam provádí. Někdo ho uklidí na rok do třetí ligy a pak řeknou táák, kamaráde, pojď zpět do ligy, lidi zapomínají. Proč? Po takovém zářezu nadobro musí ven z fotbalu. Pro srovnání, když hráč ovlivní zápas, nebo vsadí proti sobě, automaticky konec, žumpa, ostuda! Tyto věci se nesmí tolerovat ve sportu!“ nebral si Poznar vůbec žádné servítky!

Ve světě jsou různé problémy s rozhodčími, tento například sám zabránil gólu do prázdné brány:

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Jakub Martinovský TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

   02:05 04:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

   10:45

   MotoGP - VC Německa (závod Moto3)

   11:30

   MotoGP - VC Německa (závod Moto2)

   12:15

   MotoGP - VC Německa (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   09:00 10:40
   10:40

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší zákroky sezony (2)

   10:50

   RunTour - Brno

   11:00

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - SG Flensburg - Handewitt

   12:25

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem

   13:00

   Ragby: Bristol Bears - Harlequins

Celý program