fotbal jsou blízko vyřazení

Je to trestuhodné, fňukal Hapal! Hráči se omlouvali fanouškům

Pavel Hapal
Zdroj: Profimedia
Téma:

Fanoušci pražské Sparty netrpělivě očekávali, jak se jejich milovanému týmu povede po letní obměně na hřišti srbského Spartaku Subotica ve 2. předkole Evropské ligy. Dočkali se ale pouze dalšího zklamání, protože letenský velkoklub tam ostudně prohrál 0:2.

Sparta by za týden v odvetě musela na domácím hřišti vstřelit Subotici tři góly, aby postoupila a ruku na srdce, to by se musel na Letné stát malý fotbalový zázrak.

 

Špatný výkon pochopitelně viděl i hlavní trenér Sparty Pavel Hapal, který nešetřil hráče kritikou. "Utkání jsme začali katastrofálně a celý poločas jsme si nedokázali poradit. Nešly nám přihrávky, ztratili jsme ohromné množství míčů. Takhle to nejde, to je trestuhodné," přiznal po zápase.

Hapal i prozradil konkrétní chyby, které vypozoroval na hře svých svěřenců a zhodnotil konkrétní důvody neúspěchu.

 

"Chyběly nám nápad, myšlenka. Byli jsme špatní na míči. Soupeř pracoval, běhal, bojoval a bohužel to stačilo. Někteří z našich klíčových hráčů absolutně neodvedli to, co by měli. Ale nechci mluvit jen o těch klíčových, vyhráváme a prohráváme společně. Je to společný neúspěch. Je jasné, že za to nesu zodpovědnost, jsem hlavní trenér," neskrýval zklamání z nepříznivého výsledku.

 

Obránce Sparty Uroš Radakovič se pak dokonce omlouval fanouškům, kteří do Srbska přijeli a museli být svědky sparťanského trápení.

 

"Omlouvám se fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. To, co jsme předváděli na hřišti, byla tragédie. Takhle Sparta nemůže hrát." a dodal, že ale věří, že to v odvetě za týden tým zvládne.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Major League Soccer Highlights (7)

   20:30 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program