Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.6. 2016 16:13
video řekl, co si myslí

Nečekaná kritika: Takhle to Messi schytal od krajana Maradony!

Zdroj: TV Nova

Legendární argentinský fotbalista Diego Maradona se obul do svého krajana Lionela Messiho. Na veřejnost unikl obsah jeho rozhovoru s jiným slavným hráčem Pelém. Maradona prohlásil, že hvězdný útočník Barcelony je skvělým fotbalistou, ale nemá vlastnosti potřebné k tomu, aby z něj byl opravdový lídr.

Messi řeší v poslední době samé nepříjemnosti. Nedávno stanul u soudu kvůli tomu, že měl Španělsko připravit na daních o v přepočtu asi 100 milionů. A teď to schytal i od Diega Maradony, který vystoupil na akci k Euru s Brazilcem Pelém. Legendární fotbalisté nevěděli, že mají zapnuté mikrofony a bavili se právě o hvězdě Barcelony."Diego, znáš Messiho osobně?" ptal se Pelé. "Ano, jistě," odpověděl Maradona. "A je to dobrý člověk? Neznám ho," položil Pelé svému kolegovi další dotaz. "Je to dobrý člověk, ale není to osobnost, schází mu vlastnosti, které by měl mít lídr," odpověděl Maradona.


Poté, co argentinská fotbalová legenda dala Messimu co proto, se zúčastnila fotbalové exhibice,v níž dala dva góly. Pelé nehrál, zotavuje se totiž z operace kyčelního kloubu.

pha TN.cz