Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nhl Chtěl pomstu

Jdu si pro tebe! Hertlův parťák tahal protihráče ze střídačky

Michael Haley v zápase s Las Vegas
Zdroj: Profimedia

Play off se blíží a emoce na hřišti létají vzduchem. V zápase San Jose a Las Vegas mohli diváci vidět jeden opravdu kuriózní moment. Spoluhráč Tomáše Hertla chtěl pomstít tvrdý zákrok na svého parťáka a Ryana Reavese si musel vytáhnout ze střídačky.

Ryan Reaves je v NHL známý tvrďák. A není se čemu divit. Ve statistikách nejčastěji hitujících hokejistů je na prvním místě a to je důvod, proč mu Vegas platí tři miliony ročně. V letošní sezoně rozdal už 275 hitů.


A přímo před lavičkou Sharks poslal tvrdě k zemi Melkera Karlssona. To se ale nelíbílo Michaelu Haleyovi, který si pro hráče Golden Knights chtěl dojet. Jenže ten už dávno seděl na střídačce.


Haley přijel přímo před lavičku Vegas, shodil rukavice a chtěl Reavese vytáhnout zpět na led. To se mu ale i kvůli zásahu sudích nepovedlo a Haley putoval na trestnou lavici. A tvrďáka v dresu Vegas celá situace velmi pobavila. Zatímco se Haley čertil na trestné, Reaves s úsměvem na tváři kroutil nechápavě hlavou.


"Nebudu se přece bezdůvodně bít, nebyl to ode mě nečistý hit. Nebudu se s ním prát jen kvůli tomu, že on chce. Takové časy jsou v NHL minulostí," okomentoval celou situaci po vítězném zápase Reaves.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 08:00 13:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Fotbal: AJ Auxerre - EA Guingamp

   14:45

   Czech Open 2019

   15:00

   Cyklomagazín (3)

   15:15

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   17:00

   MAXI TIP Poker Tour (13)

Celý Program