nhl Chtěl pomstu

Jdu si pro tebe! Hertlův parťák tahal protihráče ze střídačky

Michael Haley v zápase s Las Vegas
Zdroj: Profimedia

Play off se blíží a emoce na hřišti létají vzduchem. V zápase San Jose a Las Vegas mohli diváci vidět jeden opravdu kuriózní moment. Spoluhráč Tomáše Hertla chtěl pomstít tvrdý zákrok na svého parťáka a Ryana Reavese si musel vytáhnout ze střídačky.

Ryan Reaves je v NHL známý tvrďák. A není se čemu divit. Ve statistikách nejčastěji hitujících hokejistů je na prvním místě a to je důvod, proč mu Vegas platí tři miliony ročně. V letošní sezoně rozdal už 275 hitů.


A přímo před lavičkou Sharks poslal tvrdě k zemi Melkera Karlssona. To se ale nelíbílo Michaelu Haleyovi, který si pro hráče Golden Knights chtěl dojet. Jenže ten už dávno seděl na střídačce.


Haley přijel přímo před lavičku Vegas, shodil rukavice a chtěl Reavese vytáhnout zpět na led. To se mu ale i kvůli zásahu sudích nepovedlo a Haley putoval na trestnou lavici. A tvrďáka v dresu Vegas celá situace velmi pobavila. Zatímco se Haley čertil na trestné, Reaves s úsměvem na tváři kroutil nechápavě hlavou.


"Nebudu se přece bezdůvodně bít, nebyl to ode mě nečistý hit. Nebudu se s ním prát jen kvůli tomu, že on chce. Takové časy jsou v NHL minulostí," okomentoval celou situaci po vítězném zápase Reaves.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:30 17:00

   MS v kuželkách 2019

   17:00

   FK Jablonec - FC Astana

   18:45

   RunTour – Ostrava

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   20:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

 • Nova Sport 2

  • 16:35 17:05

   Rychlá kola (6)

   17:05

   Off-road Maraton (3)

   17:30

   Truck Racing Magazine (3)

   17:50

   Magazín NBA Action (37)

   18:20

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   20:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

Celý Program