Apríl Nepravdy a vtípky

Jandače nahradí Hadamczik. Rosolová těhotná. Pozor, je apríl!

Jandač vs. Hadamczik
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jestli jste se probudili a pomalu se chystá regenerovat po náročném týdnu v práci nebo po pátečním bujarém večírku, raději zbystřete. Je totiž 1. dubna a dost pravděpodobně vás dnes leckdo nachytá na „apríla“. Na sociálních sítích, ale i na sportovních webech se od rána objevují různé vtípky, dejte si tak pozor, abyste dnes odlišili pravdu od nějakého toho šprýmu.

Slovenský sportovní web Športky.sk přišel jako první s doslova šokující informací. Tenisová kráska Dominika Cibulková po turnaji v Miami (kde vypadla s Lucií Šafářovou) oznámila, že je těhotná a sezona pro ní tak končí. Tomu mohli mnozí uvěřit, vzhledem ke spokojenému vztahu s partnerem, o jejichž lásku se Cibulková často dělí na sociálních sítích. Autor článku však na konci velkými červenými písmeny uvedl, že se zpráva nezakládá na pravdě a jde jen o aprílový žertík.

 

 

Také sociální sítě se už zaplavují různými vymyšlenými informacemi. Například oblíbená stránka Milujeme Hokej, jejíž fanouškovská základna se blíží ke 100 tisícům, vydala foto koláž, kde je černobíle zobrazen Josef Jandač (aktuální kouč národního týmu), naopak barevnou fotografii má Alois Hadamczik. "Jandač ze zdravotních důvodů odstupuje, novým hlavním trenérem potvrzen Alois HADAMCZIK," zní popis fotografie. I tam je však upozornění, že se jedná jen o aprílový fór.

 

 

Za oponou nezůstala ani česká atletka Denisa Rosolová. Ta na svůj Facebook přidala fotku s pěkně zakulaceným bříškem. "Už to můžu podat oficiálně. Moje pauza se prodlouží, ale nebojte.... Tokio zvladnu," napsala k fotce, která je evidentně aprílová. To také Rosolové fanoušci rychle prokoukli, ale zaručeně je pobavila.

 

 

Dávejte proto pozor a všechno dnes všude raději čtěte až dokonce, ať vás nikdo nenachytá!

 

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Házená: Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen

   13:05 14:30
   14:30

   Monster Energy Supercross Geneva

   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

 • Nova Sport 2

  • NBA: New York Knicks - Dallas Mavericks

   13:00 14:50
   14:50

   RunTour - Ostrava

   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

Celý program