Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Apríl Nepravdy a vtípky

Jandače nahradí Hadamczik. Rosolová těhotná. Pozor, je apríl!

Jandač vs. Hadamczik
Zdroj: Profimedia

Jestli jste se probudili a pomalu se chystá regenerovat po náročném týdnu v práci nebo po pátečním bujarém večírku, raději zbystřete. Je totiž 1. dubna a dost pravděpodobně vás dnes leckdo nachytá na „apríla“. Na sociálních sítích, ale i na sportovních webech se od rána objevují různé vtípky, dejte si tak pozor, abyste dnes odlišili pravdu od nějakého toho šprýmu.

Slovenský sportovní web Športky.sk přišel jako první s doslova šokující informací. Tenisová kráska Dominika Cibulková po turnaji v Miami (kde vypadla s Lucií Šafářovou) oznámila, že je těhotná a sezona pro ní tak končí. Tomu mohli mnozí uvěřit, vzhledem ke spokojenému vztahu s partnerem, o jejichž lásku se Cibulková často dělí na sociálních sítích. Autor článku však na konci velkými červenými písmeny uvedl, že se zpráva nezakládá na pravdě a jde jen o aprílový žertík.

 

Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram

 

Také sociální sítě se už zaplavují různými vymyšlenými informacemi. Například oblíbená stránka Milujeme Hokej, jejíž fanouškovská základna se blíží ke 100 tisícům, vydala foto koláž, kde je černobíle zobrazen Josef Jandač (aktuální kouč národního týmu), naopak barevnou fotografii má Alois Hadamczik. "Jandač ze zdravotních důvodů odstupuje, novým hlavním trenérem potvrzen Alois HADAMCZIK," zní popis fotografie. I tam je však upozornění, že se jedná jen o aprílový fór.

 

Milujeme Hokej
Zdroj: facebook

 

Za oponou nezůstala ani česká atletka Denisa Rosolová. Ta na svůj Facebook přidala fotku s pěkně zakulaceným bříškem. "Už to můžu podat oficiálně. Moje pauza se prodlouží, ale nebojte.... Tokio zvladnu," napsala k fotce, která je evidentně aprílová. To také Rosolové fanoušci rychle prokoukli, ale zaručeně je pobavila.

 

Denisa Rosolová
Zdroj: facebook

 

Dávejte proto pozor a všechno dnes všude raději čtěte až dokonce, ať vás nikdo nenachytá!

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:35

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   23:35

   Večerní Sportovní noviny

   23:40

   Cyklomagazín (3)

   23:50

   Nova Cup 2019 – Sahara Race

   00:00

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   01:45

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:40

   Ragby: Wales - Anglie

   00:40

   Rychlá kola (8)

   01:05

   Truck Racing Magazine (6)

   01:25

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Brestois

   03:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (2/3)

   09:00

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

Celý Program