Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

galerie ve slavném kabinetu

Úžasné setkání! Jak to chodí u holiče, když stříhají Beckhama?

Zdroj: YouTube.com

Víte jak to chodí ve slavném holičství, do kterého chodí David Beckham a jiné fotbalové celebrity? Svědectví z portugalské metropole přivezl komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch. A nejen to, nakonec došlo i na setkání se samotným Davidem!

Už jste se byli ostříhat v pověstném holičství Figaro´s Barbershop v Lisabonu? Věřte, že je to zážitek na celý život.


"Věděl jsem, že do toho holičství chodí David Beckham. Takže když už tam člověk je, proč by to prostředí nezašel vyzkoušet. Ale že ho tam potkám? To byla náhoda jako blbec. Myslím, že větší pravděpodobnost je potkat v Portugalsku Ronalda," říká komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch.

112

Michal Jinoch a David Beckham ve Figaro´s barbershopu

Zdroj: facebook, instagram

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s - 9

Hodnocení:


Jak to tedy vlastně probíhá, když se nechává stříhat David Beckham? Možná jste viděli obrázky na jeho instagramu. Ale věřte, že to není podívaná pro veřejnost.


"Když jsem k holičství přišel, měli na dveřích nápis, že je zavřeno. Ostraha nám sdělila, že je plno a že máme počkat dvě hodiny. Přes skla jsme ale viděli úplně vzadu někoho, kdo byl Beckhamovi podobný," líčí český komentátor. Takže to bylo jasné. Na to se vyplatí čekat!

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s - 12
Zdroj: facebook, instagram David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s

Když Beckham dorazil, Figaro´s jednoduše zavřeli krám a dvě hodiny nikoho nepřijímali. Opodál stála dodávka a okolí hlídali bodyguardi.


Prostě si všichni museli počkat. David usedl do křesla a šikovný Fabio začal svou práci. Mezitím si šest zbývajících holičů dodělávalo svou práci. Nezahálel ani fotograf. Ano, tenhle barbershop prostě jede a svou popularitu buduje hlavně prostřednictvím instagramu. Takže už během stříhání všichni sledující věděli, že na křesle sedí nejslavnější klient.

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s - 13
Zdroj: facebook, instagram David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s

Ale nejen Beckhama fotograf zvěční. Pokud budete mít to štěstí, tak věřte, že se na instagramu slavného kabinetu octnete i vy.


Stejně jako český fotbalový komentátor, který si počkal dvě hodiny a pak usedl do křesla a nechal se u Figaro´s ostříhat. Jak jinak, než na Beckhama! Do práce si ho vzal Tommy. Možná vás překvapí cena. "Měl jsem účes za pouhých 25 euro, na křesle jsem tam přitom strávil skoro hodinu a s holičem si dost dobře popovídal o fotbalu. Na to, jak je Portugalsko drahé, tak mi to holičství přišlo neuvěřitelně vstřícné," líčí Michal Jinoch.

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s
Zdroj: Instagram David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s

A ještě než Beckham zmizel za zády bodyguardů, stihl slavného fotbalistu poprosit o společnou fotku. Tomu se říká úlovek!

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   00:50

   Fotbal: Racing Strasbourg - EA Guingamp

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   09:00

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

Celý Program