video teď má poblíž hotel

Postel, skříň, WC na pokoji. Tak bydlel Ronaldo! Teď má síť hotelů

Bydlení Cristiana Ronalda
Zdroj: profimedia.cz

Může mít takřka vše, na co si ukáže. Cristiano Ronaldo patří k nejbohatším sportovcům světa, internet zásobuje fotografiemi svých luxusních vozů, chlubí se i svým honosným bydlením. Vždy tomu ale tak nebylo. I současná hvězda Realu Madrid totiž nějak musela začít...

Fotbalové začátky rodáka z Madeiry jsou neodmyslitelně spjaty s portugalským klubem Sporting Lisabon. Právě v zeleno-bílém dresu poprvé nakoukl do velkého fotbalu a zdejší angažmá ho vymrštilo až do slavného Manchesteru United.
 

Do lisabonské mládežnické akademie přišel coby dvanáctiletý klučina v sedmadevadesátém roce. Rychle se adaptoval a týden co týden bylo jasnější, že z něj brzy vyroste velká hvězda. Když pak malý Cristiano trochu povyrostl, opustil mládežnickou ubytovnu a přestěhoval se.
 

Jeho dalším útočištěm se stal hostel nedaleko samotného středu města. V něm mu ale nepatřilo několik ložnic a koupelen, neměl ani vlastní bazén či posilovnu, tedy vše, na co je zvyklý dnes.

Vlastně neměl ani tu koupelnu. Umyvadlo i toaleta byly totiž přímo na pokoji, oddělené jen závěsem. Pak už měl k dispozici jen postel a skříň. Zkrátka to nejnutnější, co tehdy šestnáctiletý Cristiano, který stejně většinu času trávil na hřišti, potřeboval k životu.


 

Jenže časy se mění. Uplynulo šestnáct let a z Ronalda se stal jeden z nejlepších fotbalistů světa. A podle toho si taky žije. Už nemá jen pokoj v hostelu, ale vybudoval síť vlastních luxusních hotelů, jeden z nich stojí ostatně i právě v Lisabonu. Další zřídil na rodné Madeiře, v Madridu a v New Yorku.

GALERIE: Ronaldo otevře na Madeiře luxusní hotel

1
/
11
Zdroj: www.pestanacr7.com
Nový Ronaldův hotel na Madeiře - 2

Pěšky se k němu dostanete po pár minutách. Až si někdy uděláte výlet do Lisabonu, můžete porovnat, jak bydlel dorostenec Ronaldo, a kam dnes zve jedna z největších hvězd světového fotbalu své hosty.
 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program