návod je to jednoduché

NOVA Sport 2 úspěšně odstartoval! Jak ho naladíte?

NOVA Sport 2
Zdroj: Nova Sport
NOVA Sport 2
Téma:

Už od 5. září 2015 rozšiřujeme televizní nabídku o novou prémiovou sportovní stanici NOVA Sport 2. Divákům tak nabídneme zcela unikátní obsah, který se dosud na území Česka a Slovenska v takové šíři nevysílal. Můžete se těšit velkou porci NBA, tenisu, poolu nebo třeba i ragby.

Co nabízí vysílání NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2?


NOVA Sport 1 (dříve NOVA Sport) zůstává prémiovým sportovním kanálem orientovaným na mainstreamové sporty s účastí špičkových českých sportovců. Klíčovým pilířem bude vysílání NHL v čele s Jaromírem Jágrem a dalšími českými hvězdami, Wimbledon s Petrou Kvitovou či Tomášem Berdychem, celá série ATP Tour s Radkem Štěpánkem či Lukášem Rosolem nebo fotbalová Evropská liga s předpokládanou účastí českých klubů a s našimi hráči v různých evropských týmech. Chybět nebude ani MotoGP s Karlem Abrahamem, Jakubem Kornfeilem a Karlem Hanikou, a nejstarší fotbalová klubová soutěž FA Cup s populárními týmy Chelsea, Manchesterem United a Arsenalem. V současné době najdete NOVA Sport 1 v nabídce většiny kabelových, satelitních a IPTV operátorů v České republice a také ve službě VOYO.


NOVA Sport 2 se zaměří na sporty, které si zatím získaly obrovskou popularitu především v zahraničí a v podobné míře zatím nebyly v Česku vysílány. K hlavním programovým pilířům stanice bude patřit exkluzivní vysílání nejlepší basketbalové ligy světa NBA, ze které NOVA Sport 2 jako jediná stanice v České republice a na Slovensku nabídne 150 přímých přenosů. Velká pozornost bude věnována nejlepší lize MMA bojovníků světa Ultimate Fighting Championship (UFC), která je neprestižnější MMA organizací na světě. NOVA Sport 2 dále nabídne světově známé rugby, které se těší popularitě od Nového Zélandu přes Jižní Afriku až po Anglii. Velký prostor dostanou turnaje v šipkách Premiere League Darts, které dokáží naplnit obrovské haly v zemích na západ od hranic České republiky. V současné době najdete vysílání prémiové stanice NOVA Sport v nabídce největších českých kabelových operátorů UPC a O2 a také ve službě VOYO.

 

 


Jak naladím NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2?


Kabelová televize a IPTV

V případě, že ve vašem bydlišti poskytuje služby některý z kabelových nebo IPTV televizních operátorů, kontaktujte jeho zákaznickou linku a nechte si zřídit programovou nabídku nebo tematický balíček, ve kterém najdete stanice Nova Sport.


NOVA Sport 1 je u kabelových operátorů většinou dostupný v nabídce sportovních kanálů, nebo HD stanic.


NOVA Sport 2 je dostupný v HD kvalitě v nabídce dvou největších českých kabelových operátorů UPC a O2. Pokud jste klienty operátora, který Nova Sport 2 dosud nenabízí, informujte se na zákaznické lince o termínu zařazení stanice NOVA Sport 2, nebo začněte využívat služeb operátora s širší nabídkou.


Příjem přes satelit


Možnost dostupná prakticky pro kohokoliv, avšak vyžaduje pořízení si satelitního talíře a příslušného satelitního přijímače.


NOVA Sport 1: NOVA Sport 1 je v nabídce satelitních operátorů dostupný většinou ve sportovních balíčcích (liší se dle každého poskytovatele a zvolené služby).


NOVA Sport 2: O zařazení stanice NOVA Sport 2 do nabídky satelitních operátorů aktuálně jednáme. Pokud jste klienty operátora, který NOVA Sport 2 dosud nenabízí, informujte se na zákaznické lince o termínu zařazení stanice NOVA Sport 2, nebo začněte využívat služeb vybraných kabelových nebo IPTV operátorů, kteří vysílání stanice nabízejí.


Internetová služba VOYO


Videoportál VOYO nabízí kompletní souběžné vysílání programu prémiových sportovních stanic NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2. Služba obsahuje i vysílání ostatních kanálů skupiny NOVA a především více než 2000 filmů. Vybrané sportovní události můžete na službě VOYO zhlédnout i ze záznamu. Služba je dostupná na všech počítačích, chytrých televizorech, ale také i na chytrých telefonech a tabletech.


Více informací najdete na www.voyo.cz.

Související témata:
NOVA Sport 2 TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - New England Revolution

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: RC Lens - FC Nantes

   12:50

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace 1

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Anglie - Irsko

   09:00 10:45
   10:45

   Draft NBA 2020

   11:05

   King of the Court - Men

   11:30

   Engadin Wind - Documentary

   12:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   12:50

   NBA - akce měsíce

Celý program