Aktualizováno 2.10. 2018 12:36
sociální sítě pokračování příběhu

Kopřivová odtajnila další indicii: Cestuje do Ameriky, ale co tam?!

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Přítelkyně Jaromíra Jágra způsobila doslova poprask, když své fanoušky informovala o konci jistého životního příběhu. Variant, co měla Veronika Kopřivová na mysli se nabízelo hned několik, ale vzápětí přidala další indicii, která prozrazuje, co se v jejím životě s Jágrem nejspíše změní...

Konec jejich tříletého vztahu, konec Jágrovy bohaté kariéry, konec s podnikáním, nebo založení rodiny. To byly možné varianty, které se v životě slavného páru nabízely a řešilo je snad celé Česko.
 


 

Sedmadvacetiletá blondýnka o pár hodin později přidala další indici, která odkrývá její tajnůstkaření. "Finalizujeme Vaší rezervaci," a šipka směřující k americké vlaječce. Nahodila Veronika na svůj instagram.

Příspěvek Veroniky Kopřivové
Zdroj: Instagram

No jo, co to ale může znamenat? Že by se společně s Jardou vrátili do Ameriky a on navázal na svoji slávu z předchozích let? To asi těžko, protože Jágr jako hráč už v zámoří jen těžko zahraje. Z NHL se vypařil bez fanfár a uznání, které by si ikona zámořské ligy zasloužila. 29. ledna letošního roku ho Calgary umístilo na listinu volných hráčů a na té už zůstal. Žádný z týmů po Jágrovi nesáhl a tak se přesunul do svého Kladna, za které stihnul odehrát je pět zápasů, než se zranil.

19

GALERIE: Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová zase spolu

Zdroj: Instagram

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

Hodnocení:


Novou sezonu ale kvůli zranění začal jako poradce na lavičce a tam mu to zatím jde skvěle. Hráči k němu vzhlíží a Kladnu chybí bod na vedoucí příčku tabulky Chance ligy.

 

Nabízí se tedy varianta, že pokud by měl slavný pár společně odcestovat za velkou louži, čeká tam na Jágra výzva v podobě jiné fotmy spolupráce s některým z bývalých zaměstnavatelů. Ikonou se stal hlavně v Pittsburghu, ale fanoušci si ho pochopitelně zamilovali i na slunné Floridě, kde se přece Veronice tak moc líbilo.

 

Stát se může ale cokoliv a protože je Kopřivová tajemná, jako hrad v Karpatech, je klidně možné, že do Spojených států odcestuje sama a Jarda zůstane v rodném Kladně, kde bude i nadále pomáhat Kladenským rytířtům.

mm, hp TN.cz