nhl chudák jarda

Jágrův bývalý spoluhráč prozradil, proč byl v kabině všem k smíchu!

Vincent Trocheck a Jaromíč Jágr
Zdroj: Profimedia
Téma:
NHL

Jaromír Jágr už sbírá body v kanadském Calgary, ale pomalu začínají vyplouvat na povrch historky, které s ním zažili jeho bývalí spoluhráči na Floridě, kde předtím působil. Vincent Trocheck pro web Players Tribune dokonce prozradil, čím je kdysi kladenský odchovanec totálně odrovnal.

Trocheck odehrál s Jágrem na Floridě dvě sezony a podle jeho vlastních slov, byla česká osmašedesátka pro tým obrovskou vzpruhou.

 

"Byl to nejlepší trejd, který jsem kdy viděl a strašně jsem se těšil, až se s ním potkám v kabině. Když přišel, byl první dny potichu a já jsem se sám bál za ním jít a oslovit ho. Pak se z nás ale stali přátelé, hráli jsme ke konci ročníku skvělý hokej a Jágr nám strašně pomohl.“ vyprávěl čtyřiadvacetiletý Američan pro uznávaný web The Playerstribune.com.

 

 

V sezoně 2014/2015 se Panteři ještě do play off nedostali, ale o rok později už to byla skvělá jízda. Během této sezony zvládli například sérii 15 výher v řadě a skončili až ve čtvrtfinále Východní konference, kde nestačili na New York Islanders.

 

Zároveň také na Jágra prásknul, proč se mu v kabině všichni smáli. "Po každém zápase jsme měli tradici, že každý z hráčů mohl v šatně pouštět, co chtěl. Jednou jsme se ptali Jardy, co by si chtěl slyšet a on řekl: Poison od Alice Cooper a celá kabina totálně vybouchla smíchy!  On ale na ni ale vážně trval. Je to šílený DJ. Jak říkám, každá růže má trny." zakončil své vyprávění Trocheck.

Související témata:
mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Šachtar Doněck - VfL Wolfsburg

   00:15 02:05
   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   04:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   04:35

   NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames

   08:55

   Sportovní noviny

   09:00

   MotoGP - VC České republiky (trénink Moto3)

 • Nova Sport 2

  • NHL: St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

   00:35 03:05
   03:05

   NBA: Houston Rockets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   09:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   10:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

   11:45

   Běhej lesy - Brdy

Celý program