nhl chudák jarda

Jágrův bývalý spoluhráč prozradil, proč byl v kabině všem k smíchu!

Vincent Trocheck a Jaromíč Jágr
Zdroj: Profimedia
Téma:
NHL

Jaromír Jágr už sbírá body v kanadském Calgary, ale pomalu začínají vyplouvat na povrch historky, které s ním zažili jeho bývalí spoluhráči na Floridě, kde předtím působil. Vincent Trocheck pro web Players Tribune dokonce prozradil, čím je kdysi kladenský odchovanec totálně odrovnal.

Trocheck odehrál s Jágrem na Floridě dvě sezony a podle jeho vlastních slov, byla česká osmašedesátka pro tým obrovskou vzpruhou.

 

"Byl to nejlepší trejd, který jsem kdy viděl a strašně jsem se těšil, až se s ním potkám v kabině. Když přišel, byl první dny potichu a já jsem se sám bál za ním jít a oslovit ho. Pak se z nás ale stali přátelé, hráli jsme ke konci ročníku skvělý hokej a Jágr nám strašně pomohl.“ vyprávěl čtyřiadvacetiletý Američan pro uznávaný web The Playerstribune.com.

 

 

V sezoně 2014/2015 se Panteři ještě do play off nedostali, ale o rok později už to byla skvělá jízda. Během této sezony zvládli například sérii 15 výher v řadě a skončili až ve čtvrtfinále Východní konference, kde nestačili na New York Islanders.

 

Zároveň také na Jágra prásknul, proč se mu v kabině všichni smáli. "Po každém zápase jsme měli tradici, že každý z hráčů mohl v šatně pouštět, co chtěl. Jednou jsme se ptali Jardy, co by si chtěl slyšet a on řekl: Poison od Alice Cooper a celá kabina totálně vybouchla smíchy!  On ale na ni ale vážně trval. Je to šílený DJ. Jak říkám, každá růže má trny." zakončil své vyprávění Trocheck.

Související témata:
mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   09:00 10:45
   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

   16:10

   Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

Celý program