Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

galerie tak si vyberte

Jágrovy holky: Iva, Andrea, Inna, Lucie, Veronika. Která je nej?

Jágr a holky. Skoro každá by ho chtěla, on si může vybírat. Ale se kterou to Jaromírovi nejvíc slušelo? Tady je velký přehled dívek, které se objevily po boku čísla 68.

O Jaromíru Jágrovi a ženách se začalo mluvit ve chvíli, kdy se velká česká hokejová ikona představila na veřejnosti s Ivou Kubelkovou. Psal se rok 1996, jí bylo 19, jemu 24 a mluvilo se o páru snů. Vždyť ona byla česká vicemiss!


Vztah trval možná tři roky. O tom, že už Jaromír a Iva nejsou spolu, se přišlo při románku hokejisty s libereckou moderátorkou Nicol Lenertovou. To se psal rok 1999, Jágrovi bylo 27 a Nicol, ač vypadala na 17, tak už slavila 25. narozeniny. Ale nakonec z toho byl jen letní románek.


GALERIE: Přítelkyně Jaromíra Jágra

1
/
6
Zdroj: profimedia.cz
Přítelkyně Jaromíra Jágra - 2


Na scénu totiž přišla Andrea Verešová. Další modelka na scéně. Jágr našel slovenskou krásku, když jí bylo 19 let a vydržel s ní čtyři sezony. Pak vyšlo najevo, že jeho milá moc dobře nevychází s maminkou a také se dál chce věnovat modelingu. Dnes je Verešová partnerkou movitého právníka Daniela Volopicha.


V roce 2004 přišla výluka v NHL a volný Jágr se objevil na delší dobu v Čechách a nečekaně ho zachytili fotografové z bulváru u moderátorky NOVY Lucie Borhyové. I když je jejich vztah zdokumentován, dvaatřicetiletý Jaromír tehdy utíkal přes ploty.


Anketa

Která Jágrová holka je nej?

Hlasovalo 1298 lidí.

A pak přišel asi nejvážnější vztah. Po boku Jaromíra se objevila Inna Puhajková. I když byla o 14 let mladší, vydržela se slavným hokejistou dlouhých 6 let. Projela s ním Rusko i Ameriku. Už to vypadalo, že právě ona bude jeho osudovou ženou. Jenže v roce 2012, když bylo Jaromírovi 40 let, se vztah rozpadl. Bylo prostě těžké hokejistu přesvědčit, že už by měl myslet na rodinu.


Další tři roky si Jaromír spíš jen užíval. Do bulváru se dostalo pár "zaručených" informací o postelových románcích třeba s další modelkou Lucií Kovandovou nebo přítelkyní mladého hokejisty Dominika Judla - Kateřinou Provazníkovou, která poslala do světa slavné selfíčko.
 


Poslední dívka Veronika Kopřivová se ale asi opravdu bude moci zapsat na listinu vážnějších vztahů. U Jaromíra zřejmě na Floridě bydlí už od října a chlubí se i tím, že jí Jarda zavazuje tkaničky u bruslí. Bude tou pravou ona? Babo raď.
 

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:05 15:05

   MotoGP - VC Aragonie (závod Moto2)

   15:05

   MotoGP - VC Aragonie (závod MotoGP)

   16:20

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

   16:35

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   17:00

   Off-road Maraton (5)

   17:20

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)

 • Nova Sport 2

  • 14:55 16:15

   Nova Sport Open 2019

   16:15

   Slovak Championship Open

   17:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Monaco

   18:55

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   19:25

   Truck Racing Magazine (7)

   19:45

   Ligue 1 Highlights (6)

Celý Program