takhle ho neznáte

Jágr poslal fanouška do pr**le! Kvůli Karlu Gottovi

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Téma:

Hokejista Jaromír Jágr se o víkendu účastnil narozeninové oslavy 80. narozenin zpěváka Karla Gotta. Kromě blahopřání a poklony, ale hokejová legenda ukázala, že si "mistra" nikdo do pusy brát nebude a jednoho fanouška poslala veřejně někam!

O víkendu se v pražském Divadle na Jezerce sešlo mnoho známých osobností, aby předčasně oslavily narozeniny jednoho z největších velikánů české hudby - Karla Gotta.

Takový Jágr dokonce vysekl Gottovi obrovskou poklonu, když o něm prohlásil, že ho ho do Česka před 80 lety seslal sám Bůh, aby nám zpříjemnil život poslechem jeho písní. Hokejistův status na sociálních sítích sbíral jedno srdíčko za druhým a lidé ho sdíleli, jako na běžícím pásu.

Jenže ne všichni fanoušci sdíleli Jágrův názor. Jeden z nich, který se schovává pod anonymní profil, hokejistu upozornil na to, že Gott byl hlavní tváří Anticharty, což byl dokument, který podporoval socialistické myšlení. Ten vznikl mimojiné proto, aby odsoudil Chartu 77, což byl pro změnu dokument, který tehdejší komunistický režim kritizoval.

GALERIE: Jaromír Jágr se naštval na fanouška na facebooku

1
/
4
Zdroj: facebook
Komentáře fanoušků na facebooku Jaromíra Jágra

Pod fotkou Karla Gotta, kterou tam fanoušek umístil se strhla vzápětí horlivá debata a Jágr neváhal, označil fanouška a napsal jasně svůj názor: "Jdi do pr**le!".
 

Sedmačtyřicetiletý Jágr svoji upřímností pak pochopitelně strhl lavinu dalších komentářů a fanoušci tak zase měli o čem diskutovat.

Anketa

Zachoval se Jaromír Jágr správně?

Hlasovalo 13688 lidí.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   19:00 21:10
   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program