Hokejová extraliga

Jágr znovu skóroval! Kladno ale v Pardubicích těsně prohrálo

Jaromír Jágr

Znovu byl ústřední postavou hokejistů Kladna. Dva body Jaromíra Jágra ale tentokrát k bodovému zisku nepomohly. Rytíři prohráli v osmém kole Tipsport extraligy v Pardubicích 2:3.

Legendární český útočník se poprvé zapsal do statistik v první minutě druhé třetiny. V útočné třetině obral o puk obránce Dynama Hollanda a pak nahrál Stachovi před odkrytou bránu. Kladno srovnalo na průběžných 1:1.

Ve 39. minutě už skóroval sám Jágr. V přesilové hře střelou na vyrážečku překonal brankáře Jakuba Štěpánka. Připsal si už pátý gól v sezoně a se šesti kanadskými body je druhým nejproduktivnějším hráčem Kladna.

Nicméně v závěrečné třetině už branka nepadla, a tak Rytíři po třech výhrách v řadě prohráli. Naopak Pardubice zastavily šňůru čtyř proher a pod novým dočasným koučem Radkem Bělohlavem vyhrály.