Borec Velká pocta

Jágr vysekl poklonu Barošovi za hattrick: Toto o něm prohlásil!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr
Téma:

Co by asi dal Jaromír Jágr za to, kdyby mohl být stoprocentně zdravý a hrát naplno hokej? Asi všechno, ale berme v potaz, že hokejové legendě je už 46 let. To Milan Baroš je o deset let mladší, ale i tak je úctyhodné, že hraje fotbal stále na nejvyšší úrovni. A když dal Baroš v utkání s Příbramí hattrick, vysloužil si od Jágra veřejnou pochvalu…

Oba toho ve svých sportech mnohé dokázali a oba jsou legendami. Zatímco Jaromír Jágr tuší, že se jeho kariéra nezvratně blíží ke konci, Baroš si ji natahuje a možná ho na českých trávnících v nejvyšší lize ještě pár let uvidíme. Výkonnostně na to stále má a ukázal to v zápase 3. kola proti Příbrami, kdy dal hattrick a díky tomu Baník vyhrál 3:0.

 

 

Baroš pak dostával jednu pochvalu za druhou, na sociálních sítích byl hrdinou a to zejména pro fanoušky Baníku. Jenže pochvalu dostal i od Jágra. Ten mu ji vysekl na oficiálním Instagramu. A zdůrazněme, že Jágr si na svůj účet jen tak něco nepřidá a rozhodně to není na denním pořádku.

 

 

Baroš si poklony od slavné osmašedesátky musí velmi vážit. "Je to borec," napsal Jágr ke snímku, který zobrazuje zápis ze zmíněného utkání a je v něm jen a pouze jméno Baroš.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   16:55 18:55
   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

Celý program