Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

číslo 68 největší z rytířů

Jágr je zpět! Už trénoval s týmem, Kladno se těší, že bude i hrát

Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem

Už není kam couvnout. Pokud Kladno dnes ztratí zápas s Jihlavou, může to znamenat i konec snů o postupu do extraligy. Rytíři navíc musí na konci baráže počítat s absencí dvou výrazných opor. Přichází tedy čas návratu Jaromíra Jágra na led…

Pouhých 14 gólů dali Rytíři v 10 zápasech a i proto se trčí na dně barážové soutěže. Do konce bojů o extraligu zbývají dva zápasy a už není kam uhnout. Když se před baráží Jágra ptali, zda zkusí Rytířům pomoci na ledě, s odpovědí váhal, ale nakonec připustil, že tahle možnost existuje. Sice to byla až poslední varianta, ale přece.


„Kdyby se se nám nedařilo a já se cítil dobře, tak bych řekl, že nemáme co ztratit, a zasáhl bych," vysvětloval Jágr na konci března s tím, že se jedná o krajní možnost.

Jaromír Jágr na tréninku Kladna
Zdroj: Profimedia Jaromír Jágr na tréninku Kladna

První důvod, vrátit se, je zřejmý. Kladnu se opravdu nedaří. V posledních třech utkáních prohrálo a o absenci gólů už řeč byla. O tom druhém se dá jen spekulovat. Jaromír Jágr sice chodí po nocích bruslit, ale s týmem poprvé trénoval v pátek dopoledne. Je to tedy náznak návratu? Nechtěl to komentovat...


Šance, že Jágr opět oblékne zbroj Rytíře, je velká. Třeba i proto, že Kladno má několik zraněných hráčů a třeba v posledním utkání proti Litvínovu se bude muset obejít bez útočníka Miloslava Hořavy, který proti „svým“ hrát nemůže.
Rytíři navíc budou postrádat i klíčového obránce Davida Šticha, kterému zastavila činnost disciplinárka za faul kolenem.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   15:00

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Barcelona

   15:15

   Truck Racing Magazine (5)

   15:35

   Off-road Maraton (4)

   16:00

   Rychlá kola (7)

   16:30

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   14:45

   Element (392)

   15:00

   Wimbledon 2019 - finále mixu

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   17:20

   DFB Pokal 2019

   17:50

   KITE LIFE (1)

Celý Program