Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

číslo 68 největší z rytířů

Jágr je zpět! Už trénoval s týmem, Kladno se těší, že bude i hrát

Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem

Už není kam couvnout. Pokud Kladno dnes ztratí zápas s Jihlavou, může to znamenat i konec snů o postupu do extraligy. Rytíři navíc musí na konci baráže počítat s absencí dvou výrazných opor. Přichází tedy čas návratu Jaromíra Jágra na led…

Pouhých 14 gólů dali Rytíři v 10 zápasech a i proto se trčí na dně barážové soutěže. Do konce bojů o extraligu zbývají dva zápasy a už není kam uhnout. Když se před baráží Jágra ptali, zda zkusí Rytířům pomoci na ledě, s odpovědí váhal, ale nakonec připustil, že tahle možnost existuje. Sice to byla až poslední varianta, ale přece.


„Kdyby se se nám nedařilo a já se cítil dobře, tak bych řekl, že nemáme co ztratit, a zasáhl bych," vysvětloval Jágr na konci března s tím, že se jedná o krajní možnost.

Jaromír Jágr na tréninku Kladna
Zdroj: Profimedia Jaromír Jágr na tréninku Kladna

První důvod, vrátit se, je zřejmý. Kladnu se opravdu nedaří. V posledních třech utkáních prohrálo a o absenci gólů už řeč byla. O tom druhém se dá jen spekulovat. Jaromír Jágr sice chodí po nocích bruslit, ale s týmem poprvé trénoval v pátek dopoledne. Je to tedy náznak návratu? Nechtěl to komentovat...


Šance, že Jágr opět oblékne zbroj Rytíře, je velká. Třeba i proto, že Kladno má několik zraněných hráčů a třeba v posledním utkání proti Litvínovu se bude muset obejít bez útočníka Miloslava Hořavy, který proti „svým“ hrát nemůže.
Rytíři navíc budou postrádat i klíčového obránce Davida Šticha, kterému zastavila činnost disciplinárka za faul kolenem.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:15 03:00

   Fotbal: Chicago Fire - FC Dallas

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - Los Angeles Football Club

   10:45

   Cyklomagazín (4)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Evropská liga 2019

 • Nova Sport 2

  • 01:35 03:00

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC

   09:00

   Fotbal: RC Lens - LB Châteauroux

   10:40

   Ligue 1 Highlights (5)

   11:30

   Truck Racing Magazine (7)

   11:50

   Off-road Maraton (5)

   12:10

   UFC Unleashed (7)

Celý Program