číslo 68 největší z rytířů

Jágr je zpět! Už trénoval s týmem, Kladno se těší, že bude i hrát

Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem
Téma:

Už není kam couvnout. Pokud Kladno dnes ztratí zápas s Jihlavou, může to znamenat i konec snů o postupu do extraligy. Rytíři navíc musí na konci baráže počítat s absencí dvou výrazných opor. Přichází tedy čas návratu Jaromíra Jágra na led…

Pouhých 14 gólů dali Rytíři v 10 zápasech a i proto se trčí na dně barážové soutěže. Do konce bojů o extraligu zbývají dva zápasy a už není kam uhnout. Když se před baráží Jágra ptali, zda zkusí Rytířům pomoci na ledě, s odpovědí váhal, ale nakonec připustil, že tahle možnost existuje. Sice to byla až poslední varianta, ale přece.


„Kdyby se se nám nedařilo a já se cítil dobře, tak bych řekl, že nemáme co ztratit, a zasáhl bych," vysvětloval Jágr na konci března s tím, že se jedná o krajní možnost.


První důvod, vrátit se, je zřejmý. Kladnu se opravdu nedaří. V posledních třech utkáních prohrálo a o absenci gólů už řeč byla. O tom druhém se dá jen spekulovat. Jaromír Jágr sice chodí po nocích bruslit, ale s týmem poprvé trénoval v pátek dopoledne. Je to tedy náznak návratu? Nechtěl to komentovat...


Šance, že Jágr opět oblékne zbroj Rytíře, je velká. Třeba i proto, že Kladno má několik zraněných hráčů a třeba v posledním utkání proti Litvínovu se bude muset obejít bez útočníka Miloslava Hořavy, který proti „svým“ hrát nemůže.
Rytíři navíc budou postrádat i klíčového obránce Davida Šticha, kterému zastavila činnost disciplinárka za faul kolenem.

ram TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Gloucester Rugby - Sale Sharks

   12:45

   Zvedni se z gauče (7)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   09:00 11:30
   11:30

   25 - year anniversary Verbier

   12:00

   Casey Stoner - Konec na vrcholu

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   14:35

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Olympique Marseille

   16:20

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

Celý program