Konec vztahu Nenávistné komentáře

Jágr se po rozchodu zachoval jako chlap, Veroniky se zastal

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia

V sobotu zahýbal Českem rozchod nejslavnějšího hokejisty Jaromíra Jágra s Veronikou Kopřivovou. I když jejich vztah skončil už před nějakou dobou, zachovali se oba k sobě s velkou úctou. Jágr se po nenávistných komentářích fanoušků dokonce své expřítelkyně zastal.

O konci vztahu se spekulovalo už dlouho. Moc se spolu neukazovali, Kopřivová přidala společnou fotku naposledy v prosinci roku 2017 a v posledních dnech byla dokonce vídána ve společnosti modela Miroslava Dubovického.


Až v sobotu ale oba přiznali barvu. Už nějakou dobu netvoří pár. Fanoušci se následně do Kopřivové pořádně opřeli. Nazývali ji ženou, která se chtěla jen zviditelnit, nebo dokonce zlatokopkou. Jágr se ale zachoval jako pravý gentleman a své expřítelkyně se zastal.


„Ahoj HR. Jestliže chceš soudit druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš kritizovat druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš chválit druhé, začni hned a nepřestávej. Oznámil jsem, že já a Veronika nejsme už delší dobu pár. Ano, mrzí to, ale co mě mrzelo víc, je, jak byla Veronika po většinu vztahu některými lidmi neprávem kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale upřímně musím říci- Děkuji, byla jsi super,“ poděkoval Veronice na facebooku.

S úctou k Jágrovi se zachovala i Veronika Kopřivová. „S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Odpovědi na otázky co, kdy, kde, proč a jak, jsou naše osobní věci a ostatní jsou a budou jen spekulace," napsala svým fanouškům na sociálních sítích. 

„Každý z nás už má svůj život, ale vycházíme spolu a vzájemně se respektujeme,“ dodala.

 

Související témata:
hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Monster Energy Supercross Geneva

   14:30 15:00
   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

   17:50

   RunTour - Ostrava

 • Nova Sport 2

  • RunTour - Ostrava

   14:50 15:00
   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

   22:40

   Basketbal: Russell Westbrook - Rychlé ruce 2015 - 2020

Celý program