Hokej WSM Liga

Jágr se chystá na návrat do Kladna: Tajné VIDEO jako důkaz!

Trenér Kladna Miloslav Hořava a Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Trenér Kladna Miloslav Hořava a Jaromír Jágr
Téma:
NHL

Doba chytrých telefonů a sociálních sítí je v mnoha ohledech velkou výhodou. Všechno se dá ale zneužít a týká se to i zmíněné techniky. Mladý dorostenec z Kladna kvůli tomu možná půjde na kobereček. Na svůj facebook zveřejnil video, které jednak neměl pořídit a jednak ho nikam dávat. Ale dal. A co stihl natočit, než ho z kladenského stadionu vyhodil hlídač? Podívejte se uvnitř článku!

Jaromír Jágr hraje ve videu hlavní roli, byť se na záběrech neobjevuje. Kladenský dorostenec, který si šel v nočních hodinách na zimní stadion pro věci, natočil na svůj telefon zkoušku tamní režie, která pouštěla na kostce nad ledovou plochou spot, ve kterém jsou momenty z kariéry Jaromíra Jágra a texty, které ho vítají zpátky doma – video je připraveno na to, až Jágr nastoupí do zápasu za Kladno.

 

 

V době zkoušky měli lidé zákaz vstupu na stadionu. Výjimkou však byli členové klubu a jedním z nich odvážný dorostenec částečně byl. Využil chvíle nepozornosti a video, které bylo na kostce přehráváno hned několikrát, se rozhodl natočit. Stihl ale jen jeho začátek, pak ho vyhodil hlídač. Spot ale viděl celý. Těch zmíněných pár sekund, které zaznamenal na svůj telefon, pak dal na sociální síť, odkud se šíří pomalu dál.

 

 


Redakci Nova Sport se podařilo autora kontaktovat. „Šel jsem si v noci pro nabíječku, protože jsem ji nutně potřeboval na druhý den. Je to normální, že si jdeme pro něco v jakoukoliv hodinu, normálně nás pustí dovnitř. Teď mě ale vrátný říkal, že by mě neměl pouštět, že dnes není možný normálně přístup lidem, ale pustil mě,“ vysvětloval Filip Šimek.

 


A co vlastně viděl? „Procházel jsem přes hlavní ledovou plochu k nám do kabin. Viděl jsem na kostce to video s Jágrem. Nebylo moc dlouhé a několikrát se opakovalo. Cestou z kabiny jsem si říkal, že ho ukážu spoluhráčům. Proto jsem si ho natáčel, ale nestačil jsem ho natočit celé, přišel mě vyhodit hlídač,“ pokračoval mladík a popisoval moment, který je ve videu zachycen.

 


„Ve videu, co jsem dal na facebook, není vidět Jágr. V tom videu na kostce ale byl. Viděl jsem tam nějaké sestřihy jeho zápasů v NHL a bylo tam, že Rytíři vítají zpátky svého krále,“ dodal Šimek. „Video jsme viděli poté, co jste nás kontaktovali. Vstup na stadion nebyl pro veřejnost povolený. Celou věc teď budeme řešit,“ zareagoval redakci Nova Sport Vít Heral, tiskový mluvčí klubu.

 

 


Vrátí se tedy Jaromír Jágr do svého rodného klubu? Má na to čas už jen do středy, to se uzavírají přestupy v českých soutěžích. „Tuto otázku nebudeme momentálně nijak komentovat,“ dodal Heral. Pokud by se Jágr vrátil, pravděpodobně by hrál už ve středu doma proti Karlovým Varům.

 

Podle informací Kladenského deníku je už Jágr na ceště do České republiky a přiletět by měl během dneška.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Jan Rutta - vítěz Stanley Cupu 2020

   03:45 04:05
   04:05

   NHL: Vegas Golden Knights - St. Louis Blues

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Rychlá kola (5)

 • Nova Sport 2

  • Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

   00:00 06:00
   09:00

   Premier League Darts 2021

   11:30

   Sportovní originály - 180 s Chrisem Dobeym

   12:00

   Magazín NBA Action (20)

   12:25

   Ligue 1 Preview (36)

   12:55

   Fotbal: FC Nantes - Girondins Bordeaux

Celý program