Rozdělil Hokejovou rodinu

Jágr poslal fanouška do háje, teď mluví o slušnosti a pokoře

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Jaromír Jágr zase dělá radost svým fanouškům na sociálních sítích. Nad jeho aktivitou ale zůstává rozum stát. Zatímco se včera zastal legendárního Karla Gotta a poslal jednoho z fanoušků do oněch míst, dneska už mluví o slušnosti.

Legendární „68“ je skoro k nepoznání. Od té doby, co se Jágr rozešel s Veronikou Kopřivovou, jeho Hokejová rodina na facebooku zase ožila. Nad některými kroky a zprávami ale zůstává rozum stát.


Pod statusem o Karlu Gottovi se jeden z fanoučků rozpovídal o jeho minulosti a slavný hokejista si nebral servítky a anonymní profil veřejně poslal do p**ele. Za tento krok si vysloužil mnoho obdivu, ale také kritiky.

Neutekl ani den a je tady další status. Tentokrát o slušnosti. „Svaly a mozek ti můžou pomoci získat slávu a peníze, ale upřímný respekt od lidí- ten získáš jedině pokorou, laskavostí a slušností,“ zveřejnil na Instagramu Jágr text, který mu na mobilu vyskakuje každý den ve 13 hodin.


Jenže ne všichni fanoušci sdílí stejný názor a tak svojí Hokejovou rodinu opět rozdělil na dvě části. Jedna přišla s kritikou a politikou, druhá s děkovnými zprávami a vzkazy s úctou. A tak se pod statusem opět strhla válka názorů. Tá má ale jasného vítěze. Obrovskou převahu mají zastánci „hokejového boha“.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:00 05:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program