Jágr po tvrdé srážce nedohrál! Skončila mu tím sezona? VIDEO

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia / Youtube
NHL

Jaromír Jágr je mezi soupeři považován za tak ceněného hráče, že si na něj nedovolí jen tak někdo vystartovat. V utkání Chicaga s Floridou však inkasovala česká legenda hodně tvrdý hit od Slováka Richarda Pánika. Poté Jágr ze zápasu odstoupil. Jeho spoluhráči však roznesli Blackhawks vysoko 7:0.

Hokejisté Floridy si proti Chicagu pořádně zastříleli. Pod výhru 7:0 se podepsal hattrickem Marchessault, čtyři kanadské body pak získal Huberdeau a tři zaznamenal Barkov. Jaromír Jágr však po tvrdém hitu od Richarda Pánika nedohrál. Slavná osmašedesátka se zkoušela ještě na led vrátit, ale před koncem druhé třetiny definitivně odstoupila. Má zatím nespecifikované zranění nohy.

Útočník Michael Frolík asistoval na rozhodující gól Calgary, který v prodloužení vstřelil do sítě St. Louis Schwartz. Flames tak vyhráli těsně 3:2 po prodloužení.

Jediný gól stačil Columbusu na to, aby porazil Philadelphii. Zápas to byl znovu specifičtější pro Jakuba Voráčka, který v dresu Blue Jackets načal kariéru v NHL a teď zase stál na druhé straně barikády. Do utkání zasáhl i Radko Gudas, který se popral. Prohře Flyers nezabránilo ani dvacet úspěšných zákroků Michala Neuvirtha. Více čtěte zde:

Vancouver si od druhé třetiny hlídal čtyřbrankové vedení. To nakonec ustrážil až do konce, přesto se Minnesota ještě v závěru zmohla na dva góly. Na ten první přihrával český útočník Martin Hanzal. Canucks nakonec vyhráli nad Wild 4:2.

Los Angeles - NY Rangers 0:3

• NHL Classic games: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Patrik Eliáš dvěma góly posouvá New Jersey Devils do finále Stanley Cupu (26.5.2000)

18:05 20:05