Jágr opět dává góly! Kladnu vystřelil v Jihlavě alespoň bod!

Zdroj: Roman Mareš
Skok Aleš
Aleš Skok
30.1. 2021 20:26

Nestárnoucí hokejová legenda opět skóruje! A to za pár dní oslaví už 49. narozeniny! Na ledě Jihlavy se prosadil v 52. minutě a vyrovnával na 3:3! Byla to jeho první branka v letošní sezóně.

Jaromír Jágr opět na ledě baví a po dlouhé době se prosadil i gólově. I díky jeho brance berou Rytíři z ledu Jihlavy alespoň bod. Ta vedla po dvou třetinách naprosto v pohodě 3:0, ale Kladno dokázalo v závěrečné části srovnat stav.

Svou parádu si nechal nejproduktivnější Evropan NHL na 52. minutu. V přesilové mu na levý kruh nabil Tomáš Plekanec, Jágr se do puku opřel z první a poslal puk přesně do šibenice!

Srovnal tak na 3:3 a zápas nakonec došel až do samostatných nájezdů. Do nich Jágr nenastoupil a možná i kvůli tomu zvítězila Jihlava 4:3 a získala tak bod navíc.