Neví, kdy se vrátí

Jágr o svém zranění: Nikdy předtím se mi nic takového nestalo!

Jaromír Jágr oddechuje na střídačce
Zdroj: profimedia.cz
Jaromír Jágr oddechuje na střídačce
Téma:

Takové zranění ve své bohaté kariéře nepamatuje. Jaromír Jágr kvůli blíže nespecifikovatelným problémům odstoupil z pátečního utkání se Spartou a do nedělního duelu s Brnem už nenastoupil. Legendární 68 stále neví, kdy se vrátí do zápasového rytmu, v nejbližších dnech se chystá navštívit specialistu Pavla Koláře.

Byl to dost smolný moment. Po souboji s obráncem Sparty Adamem Poláškem se Jágrovi rozjely nohy a ze střetnutí byl nucen odstoupit.

„Nechci to moc rozebírat, ale jak jsem v souboji padnul na kolena, ucítil jsem křupnutí a bolest v určité oblasti. Dál bych to nespecifikoval. Nevím, nikdy předtím se mi něco takového nestalo, takže těžko odhadovat, jak se to bude chovat dál, jestli to vyřeší klid nebo co s tím,“ řekl Jágr pro deník Sport a zároveň potvrdil, že o třísla, se kterými v minulosti několikrát laboroval, se nejedná.

 

„Když jsem viděl zpomalený záběr, protihráč na mě zatlačil svojí váhou, rozlítly se mi nohy a v tom to přišlo. Rána. Normálně jsem ji slyšel. Kdybych upadl sám, přitahovače svalů by nedovolily nohám, aby šly tolik od sebe, zastavily by ten pohyb. Ale takhle, jak to bylo znásobenou silou druhého hráče, těžko šlo nohy nechat u sebe. A dopadlo to takovým zvláštním zraněním,“ dodal.Sám tak netuší, jak dlouho bude mimo hru. „Musím zavolat Pavlovi Kolářovi, co s tím. Uvidíme, fakt těžko odhadovat. Ale já hlavně musím řešit i ostatní věci, máme další zápasy, další hráče, které potřebujeme vrátit do hry, do toho se blíží reprezentační přestávka, musíme dát do kupy ideální program. Takže o mě v prvé řadě nejde,“ uvedl Jágr.


 

vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • UFC Reloaded (40)

   17:55 18:35
   18:35

   NBA - Vychytralé akce

   19:00

   NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

Celý program