pomáhá národu

Ministr požádal McGregora o pomoc, ten nakoupil potřeby za milion eur

Conor McGregor
Zdroj: profimedia.cz
Conor McGregor
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 25. 3. 2020
Téma:
MMA

Conor McGregor se zařadil po bok dalších sportovců, kteří v tomto složitém období nabízejí pomocnou ruku veřejnosti a posílají peníze na boj s šířícím se koronavirem. Irského bojovníka oslovil sám ministr financí a The Notorious neváhal odpovědět a pomoci.

Irsko je na tom s nakaženými nemocí COVID-19 velmi podobně jako Česko. Aby se dalšímu šíření zamezilo, pokusil se irský ministr financí Paschal Donohoe oslovit velmi vlivného člověka, který by mohl přimět především mladé k zodpovědnějšímu chování. Napsal přímo McGregorovi, aby oslovil svých takřka 8 milionů followerů na twitteru.


Světově známý fighter mu odepsal, že své sociální sítě použil již několikrát, aby veřejnost přesvědčil o důležitosti mytí rukou, dodržování vzdálenosti a také doporučoval lidem, aby zůstali doma.


"Dnes jsem nakoupil ochranné prostředky za milion eur (přibližně 27 milionů korun), které budou doručeny do všech bojujících nemocnic v regionu Leinster," psal dále ve své odpovědi irský bojovník."Nevím, kde bychom byli bez těchto odvážných mužů a žen. Bůh jim žehnej," chválil McGregor nemocniční personál. "Vždycky můžeme znovu začít budovat až tohle skončí, ale teď musíme upřednostnit zdraví před bohatstvím," pokračoval dále The Notorious.McGregor ještě požádal ministra, aby zpřísnil letištní kontrolu, neboť jeden jeho známý předchozí den přiletěl z Thajska a byl vpuštěn mezi veřejnost bez jakékoliv kontroly. "Děkuji za vaši zprávu a za vaši službu našemu národu," ukončila hvězda MMA svou zprávu ministrovi.

Související témata:
TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   20:20

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

   20:45

   Element (410)

 • Nova Sport 2

  • 16:20 17:00

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   21:15

   UFC Greatest Fights (4)

Celý Program