Inter Milán zvítězil v Parmě a navýšil vedení v čele Serie A

Skok Aleš
Aleš Skok
4.3. 2021 23:01

fotbalisté Interu Milán uspěli na hřišti Parmy a díky vítězství 2:1 navýšili svůj náskok v čele soutěže. Před městským konkurentem vede už o šest bodů.

V prvním poločase zápasu si oba týmy připravily po jedné šanci, ale skóre se neměnilo. Vše důležité přišlo až v následujících 45 minutách.

Alexis Sánchez se dostal se štěstím do zakončení, překonal domácího gólmana a míč se snažil vykopnout z brankové čáry jeden z obránců. To už však nestihl a Inter se tak dostal do vedení.

Tentýž hráč po hodině hry zvyšoval na rozdíl dvou branek, když ho ke skórování vyzval Lukaku, který ho našel krásným pasem. Sánchez uspěl střelou do protipohybu.

Parma to ale nevzdala a dokázala snížit. Pezzella nacentroval přesně na nohu Hernanio, který překonal Handanoviče. Inter si ale vedení udržel a nakonec zaslouženě zvítězil 2:1. Parma je tak stále předposlední.