Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Rivalita legend

Ibrahimovič se pustil do Ronalda: Proč jsi nešel do druhé ligy?

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia

Nazývá se fotbalovým bohem, žádný vtip mu není cizí. Rád se trefuje do protihráčů a teď si rýpl do toho nejuznávanějšího. Cristiana Ronalda. Tomu vytknul, že Juventus nazývá velkou výzvou, když je tento italský gigant téměř bez konkurence.

„Ronaldo tady vykládá o výzvách a pak jde do klubu, který poslední dobou vyhrával italskou Serii A se zavřenýma očima,“ naráží Ibrahimovič na sedmiletou nadvládu Juventusu v Serii A. A to tam Ronaldo na konci minulého roku dokonce lákal i svého rivala Lionela Messiho.


„Hrál jsem v Anglii, Španělsku, Itálii, Portugalsku, kopu za národní mužstvo, zatímco on je pořád ve Španělsku. Vystoupil jsem ze své komfortní zóny, zvolil jsem výzvu v Turíně a ukazuji, že jsem stále výtečným hráčem. Byl bych rád, kdyby jednou taky přišel do Itálie, zkusil tu výzvu jako já,“ zval Argentince do Serie A.


Zlatan ale jeho chování vůbec nechápe. A ten ví, o čem mluví. Ibrahimovič prošel anglickou, španělskou, francouzskou i Italskou ligou. Tam dokonce hrál hned za tři kluby. AC Milán, Inter Milán a Juventus Turín. Přehled o evropských ligách má tedy perfektní.
 

 

„Proč před pár lety nešel někam do druhé ligy? Měl zkusit vyhrát titul s nějakým takovým mužstvem a dovést ho na nejvyšší úroveň,“ rýpl si do Ronalda Ibrahimovic. „Přestup do Juventusu není výzva ani náhodou.“


Ibrahimovič ale nemluví ze závisti, nebo zášti. Takový prostě švédský kanonýr je. Cristiano Ronaldo mezi jeho oblíbené hráče ale nepatří. „Brazilec Ronaldo je můj nejoblíbenější útočník, byl to opravdový fenomén, pro mě znamenal zosobnění fotbalu. Talent od boha, výjimečný hráč, na všechny jeho kousky jste zírali s otevřenou pusou. Cristiano to má vydřené,“ vyjádřil se k Portugalci.

 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:25 17:10

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   17:10

   Dynamo Kyjev - FK Jablonec

   18:50

   Czechman Triatlon 2019

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Cape Epic 2019 - Best of men

   19:30

   Cape Epic 2019 - Best of women

 • Nova Sport 2

  • 16:45 17:15

   Rychlá kola (6)

   17:15

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   19:00

   UFC Profiles in Combat (1)

   19:30

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   20:05

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 237: Namajunas vs. Andrade

Celý Program