Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Rivalita legend

Ibrahimovič se pustil do Ronalda: Proč jsi nešel do druhé ligy?

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia

Nazývá se fotbalovým bohem, žádný vtip mu není cizí. Rád se trefuje do protihráčů a teď si rýpl do toho nejuznávanějšího. Cristiana Ronalda. Tomu vytknul, že Juventus nazývá velkou výzvou, když je tento italský gigant téměř bez konkurence.

„Ronaldo tady vykládá o výzvách a pak jde do klubu, který poslední dobou vyhrával italskou Serii A se zavřenýma očima,“ naráží Ibrahimovič na sedmiletou nadvládu Juventusu v Serii A. A to tam Ronaldo na konci minulého roku dokonce lákal i svého rivala Lionela Messiho.


„Hrál jsem v Anglii, Španělsku, Itálii, Portugalsku, kopu za národní mužstvo, zatímco on je pořád ve Španělsku. Vystoupil jsem ze své komfortní zóny, zvolil jsem výzvu v Turíně a ukazuji, že jsem stále výtečným hráčem. Byl bych rád, kdyby jednou taky přišel do Itálie, zkusil tu výzvu jako já,“ zval Argentince do Serie A.


Zlatan ale jeho chování vůbec nechápe. A ten ví, o čem mluví. Ibrahimovič prošel anglickou, španělskou, francouzskou i Italskou ligou. Tam dokonce hrál hned za tři kluby. AC Milán, Inter Milán a Juventus Turín. Přehled o evropských ligách má tedy perfektní.
 

 

„Proč před pár lety nešel někam do druhé ligy? Měl zkusit vyhrát titul s nějakým takovým mužstvem a dovést ho na nejvyšší úroveň,“ rýpl si do Ronalda Ibrahimovic. „Přestup do Juventusu není výzva ani náhodou.“


Ibrahimovič ale nemluví ze závisti, nebo zášti. Takový prostě švédský kanonýr je. Cristiano Ronaldo mezi jeho oblíbené hráče ale nepatří. „Brazilec Ronaldo je můj nejoblíbenější útočník, byl to opravdový fenomén, pro mě znamenal zosobnění fotbalu. Talent od boha, výjimečný hráč, na všechny jeho kousky jste zírali s otevřenou pusou. Cristiano to má vydřené,“ vyjádřil se k Portugalci.

 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:05

   UFC Fight Night: Cowboy vs. Gaethje

   15:05

   Slovak Championship Open

   16:10

   Tour de Mont Blanc

   16:40

   Evropská liga 2019

   17:40

   Magazín Evropské ligy (1)

   18:30

   Studio Evropské ligy

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:40

   Fotbal: Chicago Fire - FC Dallas

   14:40

   Major League Soccer Highlights (28)

   15:05

   Evropská liga 2019

   16:05

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   16:35

   UFC Unleashed (6)

   17:25

   UFC Unleashed (7)

Celý Program