průběh onemocnění

Ibrahimovič promluvil o covidu: Bylo to strašné, povídal jsem si s domem!

Zlatan Ibrahimovič
Zdroj: Profimedia
Skok Aleš
Aleš Skok
26.12. 2020 14:15
Téma:

Zlatan Ibrahimovič i jeho AC Milán může být v současné chvíli spokojený. Rossoneri vedou Serii A a jsou jediným týmem z pěti nejlepších lig v Evropě, který ještě neprohrál. Švéd si však musel projít letos i těžším obdobím.

Samozvaný bůh se na podzim nakazil koronavirem a pro německý Magazin 7 se rozpovídal, jak to měl s průběhem, i o zvláštních vedlejších účincích.

 

"Když mi vyšel pozitivní test, byl jsem ze začátku velmi klidný, i když trošku zvědavý," prozradil třetí nejlepší střelec aktuálního ročníku Serie A. Zvědavost 39letého útočníka byla naštěstí větší, než následný průběh onemocnění.

 

 

"Chtěl jsem vědět, co je ten covid zač. Zůstal jsem doma a tiše čekal, co se stane," pokračoval. Koronavirus naštěstí pro švédskou hvězdu připravil pouze svou mírnější variantu. "Bolela mě hlava, nebylo to nic zlého, ale příjemné to nebylo. Také jsem trochu ztratil chuť. A samozřejmě jsem celé dny seděl doma a nemohl nikam jít. Bylo strašné, že jsem nemohl nic dělat," popsal své příznaky.

 

Smutné pro Ibrahimoviče bylo ale to, že své narozeniny musel strávit v izolaci, jeilkož jeho rodina žije ve Švédsku. I to možná způsobilo jeho následné menší psychické problémy.

 

 

"V určité chvíli jsem začal mluvit s domem a pojmenovávat zdi. Stalo se to duševní záležitostí. Představujete si také různé nemoci, které nemáte," doplnil svérázný útočník.

 

Jakmile se ale Ibrahimovič vyléčil, nepotřeboval příliš času, aby se dostal do své staré formy. V prvním zápase po nemoci hned nastoupil proti Interu Milán a ihned skóroval. Momentálně ale bojuje s následky zranění a je v rekonvalescenci.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights

   12:50

   Element (437)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2021

   09:00 11:35
   11:35

   Ligue 1 Highlights (32)

   12:30

   Kitesports Insights & X - Project

   13:00

   Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   14:45

   NHL: Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs

   16:30

   Český motorsport 2021 (1)

Celý program