Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2016 10:19
fotky nové sídlo

Zlatan se v Manchesteru zahrnul luxusem. Tady teď bude bydlet!

Nový domov Zlatana Ibrahimoviče v Manchesteru
Zdroj: www.rightmove.co.uk

Konečně ve svém! Nová posila Manchesteru United Zlatan Ibrahimovič si našel ideální místo pro odpočinek po náročných zápasech v Premier League. Z pětihvězdičkového hotelu, kde doteď pobýval, se stěhuje honosného rodinného domu. Najdete v něm téměř všechno, co vás jen napadne. Tomu ale pochopitelně odpovídá jeho cena.

Ibrahimovič se po přestupu z Paris Saint-Germain ubytoval v hotelu Radisson Blu. Dlouho tam ale nezůstal. Čtyřiatřicetiletý švédský kanonýr se rozhodl potěšit svou krásnou ženu Helenu a děti a pronajal si luxusní sídlo.Pozoruhodný rodinný dům v odlehlé části Manchesteru má šest pokojů i dvojgaráž. Ta se mu náramně hodí. Bude v ní totiž parkovat své dva motorové miláčky za téměř dva miliony eur.


18

GALERIE: Nový domov Zlatana Ibrahimoviče v Manchesteru

Zdroj: www.rightmove.co.uk

Nový domov Zlatana Ibrahimoviče v Manchesteru - 3

Hodnocení:


Dům toho ale nabízí mnohem víc. Najdete u něj obrovský krytý bazén, elegantní koktejlový bar, ve kterém si může populární "Ibra" zkoušet své barmanské dovednosti. Nechybí ani posilovna či mamutí relaxační místa uvnitř domu i venku. Prostory jsou na regeneraci po těžkých zápasech Premier League jako stvořené.Ibrahimovič svým rozhodnutím pronajmout tento krásný dům určitě potěšil i své dva syny, protože zahrada, která patří k domu, je skutečně obrovská a ratolesti se tam mohou do sytosti vyřádit. Za celou tuto parádu zaplatí měsíčně bezmála 20 tisíc eur, což je víc než půl milionu korun. Při jeho týdenním platu přes 7 milionů korun je to ale jen formalita.

pha TN.cz