tajuplná lokace

Hvězdy UFC reagují na Zápasnický ostrov! Ševčenková tam chce žít

UFC zápasnice Valentina Ševčenková
Zdroj: Profimedia
UFC zápasnice Valentina Ševčenková
David Chmátal
David Chmátal
16.4. 2020 8:30
Téma:
UFC

Když prezident UFC Dana White oznámil alternativní lokaci pro své galavečery na soukromém ostrově, vyvolal vlnu překvapení i pochyb. Nicméně řada zápasníků sdílí šéfovo nadšení a dobrovolně se do zápasů přihlásila. Šampionka Ševčenková chce dokonce na ostrově bydlet.

White pronajal soukromý ostrov jako místo pro zápasníky, kteří nemohou přicestovat do USA. Po UFC 249 tam plánoval pořádat mezinárodní turnaje. Lokaci si drží i po zrušení všech plánovaných galavečerů a pevně věří, že se na Zápasnickém ostrově budou pořádat akce, co nevidět.

 

Bližší informace, kde ostrov leží, či jak si představuje průběh jednotlivých galavečerů White neprozradil. Jisté je, že by zápasy proběhly bez přístupu diváků. I tak je řada jeho zápasníků myšlenkou nadšená a chtějí na Zápasnickém ostrově nastoupit.

Whiteův plán se libí i královně muší váhy Valentině Ševčenkové (19-3). „Je to dobrý nápad. Od chvíle, co jsem to slyšela jsem přesvědčená, že tam budu,“ sdělila pro MMA Fighting. Nicméně šampionce nestačí jen zápasit, dokonce by tam chtěla zůstat. „Chci tam zápasit, chci tam trénovat a chci tam žít! Rozhodně tam chci strávit nějaký čas,“ říká zápasnice, která často jezdí na přípravné kempy do zahraničí.

Šampion velterové váhy Kamaru Usman (16-1) si chce v kleci vyřídit probíhající trash-talk s Největším grázlem UFC Jorge Masvidalem (35-13). Místo, kde rivala umlčí má být právě onen ostrov. „Zápasnický ostrov zní dobře, nezáleží na tom, jestli tam budou fanoušci nebo ne. Chci vidět co udělá, až se mnou nastoupí do klece a nikdo ho nebude podporovat. Zbouchám ho, hodím na zem a zničím ho,“ řekl Usman pro ESPN.
 

Brazilka Amanda Ribas (9-1) chce na ostrov přesunout zrušený duel s Paige VanZant (8-4). „Chci jet na Whiteův ostrov. Ona chce taky, oznámila to na sociálních sítích, tak pojďme,“ vyjádřila se zápasnice slámové váhy pro MMAJunkie.

Neporažený král střední váhy Israel Adesanya (19-0) je myšlenkou Zápasnického ostrova naprosto ohromen a klidně by na tajuplné lokaci bránil titul. „Jsem v kondici. Jsem pro, zápasit na soukromém ostrově a někoho sejmout. Bylo by to fakt hustý,“ řekl v rozhovoru pro ESPN.

Stejně to vidí i český samuraj Jiří Procházka (25-3-1), který po podepsání smlouvy s UFC čeká na termín své premiéry. Pokud by mu organizace nabídla zápas, neváhal by. „Cestu na Zápasnický ostrov à la Mortal Kombat bych uvítal. Byla by to pro mě neskutečná čest. V takovém prostředí zápasit je sen snad každého zápasníka, co má boj v krvi,“ řekl pro televizi Nova.

Darrent Till (18-2-1) sice nevěří, že se galavečery rozběhnou během následujících třech měsíců, ale pokud mu organizace nabídne zápas, půjde do toho. „Pokud mi zavolají a nabídnou zápas s Whittakerem, tak budu zápasit. Máme přeci ten ostrov,“ řekl v nedávném rozhovoru na svém Youtube kanále.
 

Dana White má o zápasníky postaráno, nicméně jestli své úmysly dotáhne do konce se teprve uvidí. Podle nejnovějších zpráv plánuje nový galavečer na 9. května, ale lokaci zatím neprozradil.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Basketbal: ERA Nymburk - Casademont Zaragoza

   13:15 14:55
   14:55

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:55

   Fotbal: Racing Strasbourg - Paris Saint - Germain

   19:00

   World Match Racing Tour - Bermuda Gold Cup

   19:30

   NHL News

   19:45

   Studio NHL

 • Nova Sport 2

  • Granada CF - Manchester United FC

   12:40 14:25
   14:25

   Ligue 1 Preview (32)

   14:50

   Bellator 256: Bader vs. Machida II

   16:50

   Championship League Pool Highlights 2021

   17:55

   Ragby: Wales - Irsko

   19:55

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

Celý program