Konec krádežím

Hvězdy Premier League vyrážejí do boje proti lupičům, pomůžou jim psi

Dele Alli a hlídací pes
Zdroj: Profimedia/ Instagram @chaperonek9 / kolážtn.cz
Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 29. 5. 2020
Téma:

Není to tak dávno, co svět obletěla šokující zpráva, že hvězda Premier League Dele Alli byl ve svém domě napaden dvojící ozbrojených lupičů, kteří mu následně odcizili šperky a hodinky. Po této hrozivé zkušenosti se tak sám záložník Alli a další hráči anglické ligy rozhodli, že si budou své bohatství chránit a přizvali si na to chlupaté mazlíčky.

Právě hvězda Tottenhamu Dele Alli mohl při posledním incidentu dokonce umřít. V jeho luxusním sídle v severním Londýně byla tehdy celá rodina, která zažila strašidelné chvilky, když je ohrožovala dvojice zlodějů v kuklách a s nožem v ruce. Následně mělo dojít i k fyzickému souboji, který však naštěstí dopadl jen pár šrámy na obličeji anglického reprezentanta.
 

Ten však přišel o dost drahé věci, včetně dvojice luxusních švýcarských hodinek značky Richard Mille a Patek Philippe, jejichž hodnota se pohybuje okolo 10 milionů korun.
 


 

Hráči Premier League si tak řekli dost! A do boje s lupiči vytáhli silný kalibr. Konkrétně tedy domácí chlupaté mazlíčky.

Nenechte se ale mýlit, tihle psíci sice dokážou být milými společníky svých páníčků, ale když dojde na ochranu jejich teritoria, půjdou případným narušitelům doslova po krku.
 

Jedná se totiž o specializované hlídací psi, kteří jsou trénovaní renomovanou firmou K9 Chaperone. Z jejich chovné stanice si tak například koupila psa hvězda Aston Villy Jack Grealish, nebo Raheem Sterling z Manchester City.
 


 

Podle deníku The Sun měl za dvojici psů, konkrétně Belgického a Německého ovčáka z této stanice zaplatit fotbalista Leicesteru Hamza Choudhury dokonce 50 tisíc liber (v přepočtu téměř 1,5 milionu korun).
 


 

Tento nový trend se tak dostal i do týmu Tottenhamu, kde si hlídacího psa koupil brankář Hugo Lloris a objednaného hlídače má pak mít i napadený Dele Alli.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Patrik Eliáš dvěma góly posouvá New Jersey Devils do finále Stanley Cupu (26.5.2000)

   18:05 20:05
   20:05

   Marc Márquez - Sběratel trofejí

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   MLS is Back Show (1)

   21:35

   NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

   23:35

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Běhej lesy - Slavkovský les

   18:45 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

   20:40

   NBA - Dalekonosné střely 2015 - 2020

   21:10

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

   22:05

   World Darts Championship 2018

Celý program