Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

NHL All-star Game

Hvězdy NHL ukázaly dovednosti: Takhle bavily fanoušky! VIDEA

Alexander Ovečkin
Zdroj: Profimedia

Bavili sebe i fanoušky. NHL má za sebou tradiční dovednostní soutěže v rámci utkání hvězd, které bude na programu zítra. Kdo byl nejrychlejší? Kdo měl nejtvrdší střelu? Kdo a čím nejvíce rozesmál ochozy v Tampě? Podívejte se na videa uvnitř článku.

Pokud by byl na utkání hvězd vybrán český Martin Frk, možná by disciplínu „nejtvrdší střela“ vyhrál. Ale útočník Detroitu na All-star Game chybí a tak „neměl“ Alexander Ovečkin až tak velkou konkurenci. Lídr Washingtonu jasně vyhrál a jeho střela letěla do brány rychlostí 163 km/h.

 

 

Hrálo se také o nejpřesnějšího střelce večera. Ten měl v co nejrychlejším čase trefit pět štítků rozmístěných v okrajích brány. Tady zvítězil Brock Boeser z Vancouveru. Pět štítků trefil během 11.136 sekund.

 

 

Někteří hráči si z dovednostních soutěží dělali opravdu dobrý den. Třeba v disciplíně šikovnosti měli hráči co nejrychleji zdolat slalom a následně překonat tři překážky, přes které měli kotouč dostat pomocí své hole. Obránce Ottawy Erik Karlsson si s tím ale hlavu nelámal a puk přes díry přehazoval rukou. Fanoušky tím ale pobavil.

 

 

Nebylo to však jen o střelách a šikovnosti, ale také tradičně o rychlosti. V NHL má pověst nejrychlejšího bruslaře hvězdný Conor McDavid a v Tampě to mohl ukázat. A co myslíte? Ano, ukázal! Za čas 13.454 dokázal objet celé kluziště a za to by dostal pochvalu i od Martiny Sáblíkové.

 

 

 Už ve 21:15 začíná studio NHL na stanici Nova Sport 1 a o patnáct minut později začíná tradiční utkání hvězd NHL na stejném kanálu. Nenechte si ho rozhodně ujít!

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:20

   Moto GP - VC San Marina (závod Moto GP)

   16:20

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

   16:30

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Off-road Maraton (5)

   17:25

   Házená: Füchse Berlín – TVB 1898 Stuttgart

   18:50

   Cyklomagazín (4)

 • Nova Sport 2

  • 15:15 16:45

   Házená: THW Kiel - SG Flensburg - Handewitt

   16:45

   KITE LIFE (5)

   17:00

   Fotbal: Portland Timbers - D.C. United

   18:40

   Rychlá kola (9)

   19:05

   Off-road Maraton (5)

   19:30

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

Celý Program