Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 5. 2017
video+galerie nešetří je

Hvězdy Hollywoodu cepuje český kouč. Dřela u něj i zázračná kráska!

Rudolf Vrba a Gal Gadot
Zdroj: Profimedia / facebook

Málokdo to možná tuší, ale za úspěchem takových hereckých hvězd, jako je například držitel Oscara Colin Firth či představitelka Wonder Woman Gal Gadot, stojí i chlapík z České republiky. A není zdaleka neznámý ani ve světě sportu. Vždyť jde o několikanásobného světového šampióna v bojových sportech.

Jmenuje se Rudolf Vrba a hollywoodští herci na něj nedají dopustit. Už před pár lety na něj pěl chválu Colin Firth, jehož si Vrba vzal do parády v přípravě akčního filmu, kde hrál agenta Harryho Harta. Držitel sošky Oscara za hlavní roli ve snímku Králova řeč ale není jediným hercem, koho Rudolf cepoval.
 

Čerstvě se o zkušenost s ním podělila krásná Gal Gadot, představitelka hlavní role ve zbrusu novém filmu Wonder Woman. Jak už název napovídá, dvaatřicetiletá rodačka z izraelského Tel Avivu, se převtělila do ne tak úplně obyčejné ženy, ale v neporazitelnou bojovnici a to s sebou pochopitelně nese i nutnost zvládnout i mnohé kousky ze světa bojových sportů.

15

GALERIE: Herečka Gal Gadot

Zdroj: Instagram

Gal Gadot

Hodnocení:

Že to byla velká dřina, kterou si ale Gal užívala, je patrné z jejího statusu, který na svém facebookovém profilu zveřejnila loni v červnu.

 
Poctivým tréninkem tak strávila plných šest měsíců a výsledek budou diváci už brzy moci vidět na plátnech kin. Nebo alespoň v oficiálním traileru:

 

Do svého pořadu v televizní stanici si oba dva pozval americký moderátor Conan O´ Brien a zřejmě očekával, že to, na co Gal trénovala půl roku, zvládne za pár minut. Jak se mu vedlo, se podívejte zde:

 

TN.cz