Pozápasové zklamání

Messi nepodal hráčům Slavie ruku! To jsem nečekal, mrzelo Bořila

Vyrovnaná partie s Interem, Dortmundem a nyní i s Barcelonou. Slavia udivuje fotbalovou Evropu a z podceňovaného týmu je rovný soupeř nejlepším týmům světa. Některé barcelonské hvězdy to nesly špatně a fotbalistům Slavie prý ani nepodaly ruce a prchly do šatny.

Když Lionel Messi otevřel skóre už ve 3. minutě zápasu, většina fanoušků začala myslet na ostudný debakl. Jenže opak byl pravdou. Slávisté hráli se slavnou Barcelonou rovnocennou partii a v závěru jí dokonce tlačili a útočili na remízu.


Neproměněné šance sice zapříčinily prohru 1:2, kdyby se však o takovém výsledku mluvilo před zápasem, fotbaloví znalci by ho brali všema deseti. Po závěrečném hvizdu ale na tribunách převládalo zklamání.


Ale to i na straně Barcelony: Lionel Messi a Luis Suárez okamžitě po ukončení zápasu prchli do šaten bez podání rukou. „Zklamali mě, že takhle zareagovali. Nečekal jsem to od nich," mrzelo gólového hrdinu Jana Bořila.


Na toho se Messi dokonce v průběhu zápasu pořádně naštval. „Tak ho to bolelo no. Neměl ke mně lézt. Trošku jsem mu dal loktem. To je fotbal,“ smál se po zápase Bořil.


I přes tyto věci smekl před největší oporou Barcelony klobouk kapitán Slavie Tomáš Souček. „Messi mě překvapil. Věděl jsem, že je výbornej, ale že až tak. To se nedá popsat. Dělá jim hru, a když má míč, smrdí to gólem nebo šancí.“


Slavia má i přes další výborný výkon pouze jeden bod klíčový zápas bude doma s Interem. Ten čeká sešívané až 27. listopadu, už 5. listopadu se ale tým Jindřicha Trpišovského představí na slavném Camp Nou.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:15 01:05

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program