Pozápasové zklamání

Messi nepodal hráčům Slavie ruku! To jsem nečekal, mrzelo Bořila

Téma:

Vyrovnaná partie s Interem, Dortmundem a nyní i s Barcelonou. Slavia udivuje fotbalovou Evropu a z podceňovaného týmu je rovný soupeř nejlepším týmům světa. Některé barcelonské hvězdy to nesly špatně a fotbalistům Slavie prý ani nepodaly ruce a prchly do šatny.

Když Lionel Messi otevřel skóre už ve 3. minutě zápasu, většina fanoušků začala myslet na ostudný debakl. Jenže opak byl pravdou. Slávisté hráli se slavnou Barcelonou rovnocennou partii a v závěru jí dokonce tlačili a útočili na remízu.


Neproměněné šance sice zapříčinily prohru 1:2, kdyby se však o takovém výsledku mluvilo před zápasem, fotbaloví znalci by ho brali všema deseti. Po závěrečném hvizdu ale na tribunách převládalo zklamání.


Ale to i na straně Barcelony: Lionel Messi a Luis Suárez okamžitě po ukončení zápasu prchli do šaten bez podání rukou. „Zklamali mě, že takhle zareagovali. Nečekal jsem to od nich," mrzelo gólového hrdinu Jana Bořila.


Na toho se Messi dokonce v průběhu zápasu pořádně naštval. „Tak ho to bolelo no. Neměl ke mně lézt. Trošku jsem mu dal loktem. To je fotbal,“ smál se po zápase Bořil.


I přes tyto věci smekl před největší oporou Barcelony klobouk kapitán Slavie Tomáš Souček. „Messi mě překvapil. Věděl jsem, že je výbornej, ale že až tak. To se nedá popsat. Dělá jim hru, a když má míč, smrdí to gólem nebo šancí.“


Slavia má i přes další výborný výkon pouze jeden bod klíčový zápas bude doma s Interem. Ten čeká sešívané až 27. listopadu, už 5. listopadu se ale tým Jindřicha Trpišovského představí na slavném Camp Nou.

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   16:00 17:45
   17:45

   Element (417)

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

   18:05

   NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

 • Nova Sport 2

  • Nova Cup - Most

   16:55 17:05
   17:05

   UFC Countdown: Usman vs. Masvidal

   17:55

   UFC Reloaded (40)

   18:35

   NBA - Vychytralé akce

   19:00

   NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   21:10

   UFC Reloaded (41)

Celý program