Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2016 17:00
drsný vzkaz co mu napsala?

Exsparťan Bony má malér. Sex s fanynkou ho může stát pověst!

Wilfried Bony
Zdroj: Profimedia
Wilfried Bony

Exsparťan Bony Wilfried si v Anglii nadělal pořádné problémy. „Jste čiré zlo,“ napsala mu na sociální síť žena, která rozhodně není jeho fanynkou. Jenže proč? Součastná útočná zbraň Manchesteru City prý totiž měla před několika měsíci nechráněný sex s její sestrou. Naneštěstí pro Bonyho, je těhotná.

Sedmadvactiletý kanonýr z Pobřeží Slonoviny měl své ctitelce dokonce platit drahé hotely i jízdenky na vlak, aby k němu mohla jezdit. To asi problém nebyl, vzhledem k tomu, že bere Bony týdně bezmála 4 miliony korun.


Se ženou, která se podle své sestry nachází v osmém měsíci těhotenství, už vztah ukončil. Zřejmě rychle potom, co se dozvěděl, že s ním čeká potomka. K němu se odmítá hlásit a na výhružky sestry jeho „milenky“ nereaguje. Důvodem je možná to, že se svou ženou už 2 děti má.


Bony Wilfried - první gól za Manchester City - 3
Zdroj: isifa.com Bony Wilfried - první gól za Manchester City


„Zničil jsi mé sestře život! Když nechceš děti, nauč se používat kondom,“ psala rozzuřená dívka Jadorenikkii Bonymu. „Věděl jsi, že je dítě tvoje, řekl jsi, že kdyby se všechno pokazilo, budeš sestru podporovat. Neděláš ale vůbec nic,“ pokračovala. „Jak můžete v noci spát s vědomím, že někdo nosí vaše dítě? Vaše peníze nechceme, vy nejste muž, ale čiré zlo. Doufám, že shoříte v pekle za všechno, co jste mé sestře a rodině udělal,“ nebrala si dívka servítky.

Vzkaz fanynky pro Bonyho
Zdroj: Instagram


K celé věci se ještě Bony nevyjádřil. Fotku, která mu byla umístěna na instagramový profil, pouze odstranil. Většina fanoušků ho brání, v komentářích se objevují vzkazy ženě, které většinou zní: „Sestra si za své těhotenství může stejně sama!“ Mluvčí Manchesteru City, za který letos Bony dal 9 gólů, označil celou akci za soukromou záležitost.Více teď řeší Bony spíše (ne)skórování na hřišti. S příchodem Pepa Guardioly bude muset o sestavu bojovat a to bez branek na hřišti nepůjde. Alespoň, že jinde je produktivní…

med TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program