drsný vzkaz co mu napsala?

Exsparťan Bony má malér. Sex s fanynkou ho může stát pověst!

Wilfried Bony
Zdroj: Profimedia
Wilfried Bony
Téma:

Exsparťan Bony Wilfried si v Anglii nadělal pořádné problémy. „Jste čiré zlo,“ napsala mu na sociální síť žena, která rozhodně není jeho fanynkou. Jenže proč? Součastná útočná zbraň Manchesteru City prý totiž měla před několika měsíci nechráněný sex s její sestrou. Naneštěstí pro Bonyho, je těhotná.

Sedmadvactiletý kanonýr z Pobřeží Slonoviny měl své ctitelce dokonce platit drahé hotely i jízdenky na vlak, aby k němu mohla jezdit. To asi problém nebyl, vzhledem k tomu, že bere Bony týdně bezmála 4 miliony korun.


Se ženou, která se podle své sestry nachází v osmém měsíci těhotenství, už vztah ukončil. Zřejmě rychle potom, co se dozvěděl, že s ním čeká potomka. K němu se odmítá hlásit a na výhružky sestry jeho „milenky“ nereaguje. Důvodem je možná to, že se svou ženou už 2 děti má.„Zničil jsi mé sestře život! Když nechceš děti, nauč se používat kondom,“ psala rozzuřená dívka Jadorenikkii Bonymu. „Věděl jsi, že je dítě tvoje, řekl jsi, že kdyby se všechno pokazilo, budeš sestru podporovat. Neděláš ale vůbec nic,“ pokračovala. „Jak můžete v noci spát s vědomím, že někdo nosí vaše dítě? Vaše peníze nechceme, vy nejste muž, ale čiré zlo. Doufám, že shoříte v pekle za všechno, co jste mé sestře a rodině udělal,“ nebrala si dívka servítky.


K celé věci se ještě Bony nevyjádřil. Fotku, která mu byla umístěna na instagramový profil, pouze odstranil. Většina fanoušků ho brání, v komentářích se objevují vzkazy ženě, které většinou zní: „Sestra si za své těhotenství může stejně sama!“ Mluvčí Manchesteru City, za který letos Bony dal 9 gólů, označil celou akci za soukromou záležitost.Více teď řeší Bony spíše (ne)skórování na hřišti. S příchodem Pepa Guardioly bude muset o sestavu bojovat a to bez branek na hřišti nepůjde. Alespoň, že jinde je produktivní…

Související témata:
med TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Basketbal: ERA Nymburk - Teksut Bandirma

   15:20 16:45
   16:45

   Fotbal: Atlanta United FC - Colorado Rapids

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   České kluby v Evropské lize 2015/2016

   20:15

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

   20:45

   Nova Cup – Cyklovýzva

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: EA Guingamp - ES Troyes

   14:45 16:30
   16:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

   17:00

   UFC Reloaded (30)

   17:40

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   18:05

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

   18:25

   NBA - Nejlepší bloky 2015 - 2020

Celý program