Další silný vzkaz

Messi nebere koronavirus lhostejně, fanoušky nabádá k zodpovědnosti

Lionel Messi dal gól sezony 2018/2019
Zdroj: profimedia.cz
Lionel Messi dal gól sezony 2018/2019
Otava redakční fotka
Marek Otava
14.3. 2020 22:10
Téma:

Ani fotbalová megastar Lionel Messi nebere ohrožení šířícím se koronavirem na lehkou váhu. Během nucené pauzy tak na svém soukromém instagramovém profilu zveřejnil vzkaz svým fanouškům, ve kterém nabádá k zodpovědnosti během těchto těžkých chvil.

Hvězdný Argentinec má na svém Instagramu asi 144 milionů sledujících, což je dost velké číslo na to, aby jeho slova mohla mezi fanoušky rozšířit jeho naléhavou zprávu. Messi momentálně tráví čas se svojí rodinou a třemi syny ve svém sídle v Barceloně.


Se dvěma z nich je také vyfocen na snímku, pod kterým Messi píše: „Zdraví musí být vždycky na prvním místě. Tohle je výjimečná situace a je nutné následovat pokyny zdravotnických organizací a úřadů. Je důležité se chovat také zodpovědně a zůstat doma. Je to také nejlepší příležitost, jak si užít čas s vašimi nejmilejšími.“

Zobrazit pspvek na Instagramu

Son das complicados para todo el mundo. Vivimos preocupados por lo que est ocurriendo y queremos ayudar ponindonos en el lugar de aquellos que peor lo estn pasando, o bien porque les afect directamente a ellos o sus familiares y amigos, o porque estn trabajando en primera lnea para combatirlo en hospitales y centros de salud. Quiero enviarles mucha fuerza a todos ellos. La salud debe ser siempre lo primero. Es un momento excepcional y hay que seguir las indicaciones tanto de las organizaciones sanitarias como de las autoridades pblicas. Slo as podremos combatirlo de manera efectiva. Es el momento de ser responsable y quedarse en casa, adems es perfecto para disfrutar ese tiempo con los tuyos que no siempre se puede tener. Un abrazo y ojal consigamos darle vuelta a esta situacin cuanto antes. #QuedateEnCasa #StayAtHome

Pspvek sdlen Leo Messi (@leomessi),


"Jen takhle to můžeme efektivně porazit," dodal držitel šesti Zlatých míčů.

Ten tak vyslal do světa podobný vzkaz jako udělal jen pár hodin před ním jeho věčný konkurent Cristiano Ronaldo, který tráví čas ve vynucené karanténě v rodné Madeiře.


 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   10:25 12:30
   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

   14:45

   Sokolský běh republiky

   15:00

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   16:45

   Fotbal: FC Spartak Trnava - MFK Skalica

 • Nova Sport 2

  • NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   10:45 12:25
   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

   15:30

   Czech rally 2020 (7)

Celý program